Kolacja dla 2 osób w Zakopanem. Pokazała paragon grozy

724

Popularna testerka na TikToku odwiedziła ostatnio jedną z restauracji w Zakopanem. Przy wyborze lokalu tiktokerka kierowała się najlepszymi opiniami w sieci. Niestety zamówione potrawy nie spełniły oczekiwań znanej testerki. - Może byłoby to do zaakceptowania, ale nie za tę cenę - tłumaczy. Tiktokerka za kolację dla dwóch osób zapłaciła... 324 zł.

Kolacja dla 2 osób w Zakopanem. Pokazała paragon grozy
Tiktokerka pokazała paragon z Zakopanego. (Wikimedia Commons, TikTok)

Sezon zimowy w pełni. Zakopane w okresie zimowych ferii przyciąga wielu turystów z całej Polski. Ostatnio do stolicy Tatr wybrała się znana testerka smaku. Aga, która prowadzi kanał "Aga Testuje" na TikToku nagrywa krótkie filmiki z miejsc, które odwiedziła.

Będąc w Zakopanem tiktokerka wybrała się do jednej z bardzo rekomendowanych restauracji na popularnym serwisie, który zbiera opinię o przedsiębiorstwach turystycznych na całym świecie.

Kolacja za 324 zł nie spełniła oczekiwań testerki

"Odwiedziłam najlepszą restaurację w Zakopanem według TripAdvisor. Zamówiliśmy tatara, śledzia, comber z jelenia oraz troć" - relacjonuje autorka nagrania.

Planując kolację w "Drukarni Smaku" miałam nadzieję, że moje kubki smakowe zostaną zadrukowane foodpornowymi wspomnieniami. Tak się jednak nie stało. Potrawom nie można odmówić estetycznego wyglądu oraz suchości, którą odczuwaliśmy konsumując i troć i comber - oceniła tiktokerka.

- Może byłoby to do zaakceptowania, ale nie za tę cenę - dodała.

Aga zaznaczyła, że w przeszłości potrawy w tym lokalu były dużo smaczniejsze. Testerka oceniła dania w zakopiańskiej restauracji na 6 punktów w skali do 10.

Jak widzimy na paragonie tiktokerka za kolację dla dwóch osób zapłaciła 324 zł. Tatar w tej restauracji kosztował 52 zł, comber z jelenia 82 zł, jesiotr 76 zł, a śledź z cebulką 32 zł.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Obniżka VAT-u na żywność. Różnicy nie widać. "Nic na tym nie zyskamy"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić