o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Kupiła w Żabce 3 główki czosnku. Pokazała paragon. "To nie jest normalne!"

725
Podziel się

Pani Magda kupiła trzy główki czosnku w jednym ze sklepów sieci Żabka. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła paragon. Zupełnie się nie spodziewała, że rachunek będzie aż tak wysoki. "Na te trzy główki czosnku niektórzy muszą pracować prawie godzinę" - napisała zszokowana ceną kobieta.

Kupiła w Żabce 3 główki czosnku. Pokazała paragon. "To nie jest normalne!"
Pani Magda za trzy główki czosnku zapłaciła niemal 11 zł. (Wikimedia Commons, Twitter)
bEEuDvCd

Rachunek pochodzi ze sklepu w Józefosławiu pod Warszawą. Pani Magda wybrała się do pobliskiej Żabki tylko po czosnek. Kiedy przyszło do płacenia, klientka zrobiła wielkie oczy. Na paragonie zobaczyła, że ma zapłacić aż 10,80 zł za trzy główki czosnku.

W wakacje ruszamy z akcją #pokażparagon. Wysyłajcie nam swoje "paragony grozy" lub "paragony łagodności". Piszcie do nas przez dziejesie.wp.pl

bEEuDvCf

Pani Magda podkreśla w mediach społecznościowych, że do zakupu w tym sklepie zmusiła ją nagła potrzeba. Kobieta zupełnie się nie spodziewała, że jedna główka czosnku może kosztować aż 3,60 zł. Rachunek, który dostała kobieta, wprawił ją w osłupienie. Pani Magda postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem na Twitterze.

Kupiłam trzy główki czosnku 3 x 3,6 PLN = 10,80 PLN. Na te trzy główki czosnku niektórzy muszą pracować prawie godzinę. To nie jest normalne! - napisała.
bEEuDvCl

Pod postem pani Magdy pojawiło się kilkaset komentarzy. Większość internautów poleca, by warzywa kupować na targu, wtedy wychodzi najtaniej.

Zobacz także: "Odkłamujemy Bałtyk". Burmistrz Mielna uderza w "paragony grozy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEuDvCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(725)
Ropucha
3 miesiące temu
Wiadomo że jednym z udziałowców Żabki jest Ojciec Dyrektor
janusz71
3 miesiące temu
Zabka to dość drogi sklep. Najlepiej go omijać. Jestem emerytem więc nie stać mnie na "żabkę".
Mirek
3 miesiące temu
Mam golfa 2 w dyzlu i stać mnie kupić czosnek nawet po 8 zł za główkę. Golf mi mało paly ropy i pieniądze mi zostajo. Curke czosnykiem smarujemy żeby nie zaszła w cionże i to wychodzi miesiencznie kole 300 zł
bEEuDvCH
hiiiihooot
3 miesiące temu
klasa średnia nie narzeka , klasę średnią stać , 4 tys brutto to 2,9 netto x 2 pracujących =5,8 tys. zł : 4 osobową rodzinę = 1450 zł / osobę , żyć nie umierać , a za 2 lata znów głosować na dobrą zmianę i nowy ład
To jest ten S...
3 miesiące temu
czosnek w sklepie Biedronka, Lidl...6-8 zł za 3 główki, jak promocja to taniej....W Żabce wszystko jest droższe,ale zeby wywoływać szok...?...:)
xxyy
3 miesiące temu
Bo to Polski czosnek od Polskiego wieśniaka,podziękuj dobrej zmianie.
Adaś
3 miesiące temu
A mnie w warzywniaku na metrze Natolin panienka ze śpiewnym akcentem skasowała 5,60 za główkę czosnku jedną, że niby na giełdzie drożeje... No i jak tu lubić tych zza Buga...?
andrzej12w
3 miesiące temu
a na trzy samochody Polak pracuje kilkadziesiąt lat
ciekawa
3 miesiące temu
Nigdy nic w żabce nie kupiłam
Zenek
3 miesiące temu
Ta pani burmistrz sama jada obiady za 10 złotych, ona ma 80% rabat.
Kasia
3 miesiące temu
W Żabce kupuje się czosnek na ząbki a nie na główki!
www
3 miesiące temu
Jak zarabia 3 tys. brutto to jest wg. pisu bogata .I powinno ją być stać na to.
Darek niewiem
3 miesiące temu
Tu nie chodzi o czosnek ale o wartość pieniądza ceny rosna w takim tempie jak chwasty w ogródku.niedlugo będziemy z koszykiem pieniędzy chodzić na zakupy . Rząd zamiast chamowac inflację to się teraz zajmuje P Tuskiem .Tak miało żyć się lepiej a jest coraz trudniej .te pieniążki jeszcze trochę będzie można sobie w toalecie wykorzystać.
bEEuDvCz
Eleonora
3 miesiące temu
Pani musi zmienić pracę na lepiej płatną jak sugerował pewien polityk 10 lat temu. A w ogóle to po co od razu tak na bogato, tj. aż 3 główki czosnku, kiedy można kupić jedną i wziąć 3 ząbki. Na czosnek i cebulę do woli to np. w Polsce przedwojennej stać było nielicznych, wybranych. Czosnek się kupuje jesienią na rynku w większej ilości (wychodzi 1zł za główkę), splata w prześliczne warkocze i wiesza w przewiewnym miejscu. Wysuszony - przez rok do użycia. Albo człowiek dobrze zarabia, albo jest gospodarny i zapobiegliwy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić