Nieoczywiste prezenty na Dzień Kobiet. Panie będą zachwycone

4

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet 2024. Co można podarować z okazji tego święta? Niewątpliwie warto się nieco wysilić i pomyśleć o zupełnie nieoczywistych i nietypowych rozwiązaniach. Podpowiadamy, co to może być.

Nieoczywiste prezenty na Dzień Kobiet. Panie będą zachwycone
Dzień Kobiet coraz bliżej (Getty Images, vincent besnault)

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Po raz pierwszy Dzień Kobiet celebrowany 28 lutego 1909 roku. Został on ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki, po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku.

Począwszy od 1975 roku, ONZ obchodzi Międzynarodowy Dzień Kobiet jako dzień uznania "zasług wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne", zachęcając jednocześnie do "refleksji nad postępem dokonanym w dziedzinie praw kobiet".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska o serialu "Przyjaciółki" i programie "Taniec z Gwiazdami"

Święto ma spore znaczenie dla ruchów feministycznych. To dla nich najważniejszy dzień w roku, by budować poparcie dla praw kobiet i ich uczestnictwa w życiu politycznym oraz ekonomicznym.

Dzień Kobiet. Jaki prezent będzie najlepszy?

Jaki prezent można wręczyć z okazji Dnia Kobiet? Oczywiście do najpopularniejszych podarunków zalicza się choćby kwiaty czy też czekoladki. Można jednak sięgnąć po totalnie nietypowe rozwiązania.

Za nieoczywisty prezent można uznać karty afirmacyjne. "Na kartach znajdują się afirmacje, które są jak magiczne zaklęcia, wzmacniające wewnętrzną siłę i dodające skrzydeł w codziennej walce z życiowymi wyzwaniami. To niezwykłe zdania, które nie tylko budują poczucie własnej wartości, ale także pomagają pielęgnować miłość do samego siebie" - podkreśla "Dziennik Zachodni".

Panie będą też zaskoczone, gdy dostaną... maszynę do lodów tajskich. Wspomniane źródło uważa, że dobrym pomysłem jest również wręczenie parasola zmieniającego kolor, vouchera na masaż, vouchera na relaksacyjną sesję floatingu, vouchera na kąpiel winną, biletu do kina czy teatru. Jeżeli kobieta lubi poczuć nutkę adrenaliny, można też pomyśleć o wykupieniu możliwości skoku na bungee czy też ze spadochronem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić