Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

#NieznamNielubię Pawłowicz szykuje święta? Potrzebuje przepisów

10

Posłance Pawłowicz najwyraźniej brakuje kuchennych inspiracji w przedświątecznym okresie. Znana z zamiłowania do dobrego jedzenia - chyba nie wie, co upiec. Swoim strachem przed nieudanym piernikiem zaraziła całą sejmową komisję sprawiedliwości.

#NieznamNielubię Pawłowicz szykuje święta? Potrzebuje przepisów
(pixabay.com/PAP)

Największym koszmarem każdej gospodyni są przecież zakalce. Być może dlatego Krystyna Pawłowicz nie chciała słuchać pytań Kamili Gasiuk-Pihowicz do kandydata na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Posłanka Nowoczesnej zaczęła zadawać mu niewygodne pytania. Niewygodne, bo związane z Konstytucją.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Może to powinien być nowy trend w polityce? Zamiast bez przerwy dyskutować o tych mniej i bardziej istotnych sprawach Sejm powinien zostać zamieniony w kółko dyskusyjne. Zamiast sejmowych komisji, byłyby wtedy panele tematyczne: kulinarne, sportowe, historyczne i np. związane ze sztuką. Może bylibyśmy wtedy najlepiej gotującym narodem świata?

Szkoda tylko, że za członkostwo w tym klubie trzeba słono zapłacić. Posłowie odbierają za swoją pracę nawet do 25 tys. złotych miesięcznie. Byłby to więc najdroższy, ale i najbardziej elitarny klub dyskusyjny na świecie. Jego członków wybierałyby miliony.

Z czystej sympatii do posłanki pomogę jej z przepisem na piernik. Święta tuż tuż, a skoro problem z tym ciastem jest aż tak duży, żeby poruszać go na forum publicznym, to przecież warto wyciągnąć pomocną dłoń. A więc, proszę bardzo, oto przepis. Polecam też pierogi, barszcz i karpia. Bez nich święta nie istnieją!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić