oprac. Marcelina Kolewska| 

Paweł Kukiz przeprasza. "Wprowadziłem narodowców do Sejmu"

44

Paweł Kukiz w ostrych słowach skomentował demonstrację środowisk narodowościowych przed Pałacem Prezydenckim. "Narodowcy w obecnym kształcie okazują się być niebezpieczniejszymi dla Polski niż System" napisał na Facebooku.

Paweł Kukiz przeprosił na Facebooku
Paweł Kukiz przeprosił na Facebooku (East News)

Przed Pałacem Prezydenckim narodowcy zorganizowali demonstrację, która miała skłonić prezydenta do podpisana przyjętej przez Sejm i Senat nowelizacji ustawy o IPN. Uczestnicy trzymali m.in. transparent z napisem: "Zdejmij jarmułkę, podpisz ustawę".

"Dosyć żydowskich kłamstw!", "Nie przepraszam za Jedwabne", "Znajdzie się kij na lewacki ryj" - m.in. takie hasła wykrzykiwano przed Pałacem Prezydenckim. Środowiska narodowe oczekują podpisania przez prezydenta ustawy o IPN.

"Szczerze przepraszam za wprowadzenie 'narodowców' do Sejmu" pisze Kukiz w poście. Na swoje "usprawiedliwienie" pisze, że "przed wyborami wiele środowisk domagało się sojuszu wszystkich sił antysystemowych".

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Do zgromadzonych przemawiał m.in. prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. - Atakują naród, który niósł im pomoc w czasie wojny; który przez setki lat gościł ich na swojej ziemi - mówił, odnosząc się do izraelskich reakcji na nowelizację ustawy o IPN. - Jednym z powodów tego międzynarodowego, żydowskiego kłamstwa, są pieniądze. Setki milionów dolarów, które środowiska żydowskie chcą uzyskać od polskich. Chcą zagrabienia polskiego mienia. Środowiska żydowskie chcą okraść Polskę i Polaków - twierdził poseł.

Źródło: facebook.com

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić