Piwo od polskiego rapera. Alkohol będzie promował nowy album Onara

10

Onar do współpracy nad trunkiem wybrał browar rzemieślniczy Funky Fluid. Piwo Achtung będzie można kupić w Polsce, ale też w Belgii, Czechach, Danii, Francji, Hiszpanii i kilku innych krajach.

Piwo od polskiego rapera. Alkohol będzie promował nowy album Onara
Przepis na nowe piwo kraftowe, jak zapewnia raper, jest czysto autorski, a trunek jest specjalnie warzony. (Onar, Facebook)

Premiera trunku ma mieć miejsce 2 października w Hali Gwardii w Warszawie. Wtedy oficjalnie zostanie zaprezentowane piwo Achtung wspólnie tworzonego przez Onara i browar rzemieślniczy Funky Fluid.

Data nie jest przypadkowa. Pojawienie się piwa na rynku związane jest z premierą nowej płyty "Achtung". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 1 października.

Zobacz także: Litr benzyny po 8 zł? To możliwe

Jak pisze Onar na swoim Facebooku, ci, któzy go znają, wiedzą, że piwo pasuje do niego jak zachrypnięty głos. Zapewnia również, że piwami kraftowymi zajmuje się od dawna i właśnie dlatego, wymyślił z ekspertami z Funky Fluid nową markę.

Piwo tworzone na luzie

Wszystko miało się zacząć od luźnej rozmowy przy piwie. Raper zapewnia, że jego Achtung będzie mogło się równać z najlepszymi na rynku.

Przepis na nowe piwo kraftowe, jak zapewnia raper, jest czysto autorski, a trunek jest specjalnie warzony. Muzyk zapewnia, że podczas pracy nad jego smakiem degustacje były dość liczne.

Wyszła absolutna petarda, w końcu Achtung zobowiązuje. Wasze zdrowie! - tak Onar mówi o współpracy z Funky Fluid dla Portalu Spożywczego.

Piwo eksportowe

Kiedy ostatecznie piwo Achtung trafi do regularnej sprzedaży? Ma się to stać już 7 października. Zgodnie z zapewnieniami, marka ma być stosunkowo łatwo osiągalna. Pierwsze partie mają trafić do ponad 100 lokali w Polsce i zagranicą.

Wśród krajów, gdzie Achtung będzie osiągalne, są m.in. Belgia, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Norwegia, Portugalia, Szwecja i Litwa. Piwo polskiego rapera ma być też dostępne w odległej Tajlandii.

Trunek Onara ma też w połowie października trafić do sieci sklepów Lidl w Polsce. Jak będzie samkowało? Achtung to Hazy IPA o soczystym, tropikalnym smaku i aromacie, za które odpowiada chmiel sabro.

Autor: KRJ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić