aktualizacja 

Poszedł do policyjnej stołówki. Pokazał, co zastał na miejscu

42

Jak wygląda i jak smakują obiady w policyjnej stołówce? - Powiem szczerze było zabawnie i lekko dziwnie - powiedział na kanale "Sprawdzam Jak" znany Youtuber Dymitr Błaszczyk, który wybrał się do Komendy Wojewódzkiej Policji na Śląsku.

Poszedł do policyjnej stołówki. Pokazał, co zastał na miejscu
Tak jedzą policjanci. Pokazał, co zastał u w stołówce (YouTube)

Na filmie widzimy, że miejsce wygląda bardzo elegancko, bardziej niż restauracja niż zwykły bufet. - Zamówimy kilka pozycji i zobaczymy jak żywią się nasi policjanci, który znajdują się w Komendzie Wojewódzkiej - podkreśla.

Na pierwszy ogień u Youtubera poszła zupa grochowa oraz kotlet z kurczaka. Dymitr Błaszczyk mocno komplementował grochową, która kosztuje jedynie 7 złotych. W zupie znajdował się boczek, grosz i kiełbasa. - Na wypasie - tłumaczy Youtuber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Hyży powrót dzieci do szkoły. Wpływ Grzegorza na ich wychowanie

Drugie danie, czyli kotlet drobiowy, ziemniaki z wody i surówka, kosztowało natomiast 21 złotych. Panierki było mało, a w środku dużo mięsa piersi z kurczaka. Danie wyglądało bardzo apetycznie, a cała kompozycja - wedle relacji twórcy - broniła się także smakiem.

Stołówka w policji. Youtuber był zachwycony

Kolejną pozycją, którą youtuber postanowił sprawdzić, był placek po węgiersku. Na talerzu pojawiły się cztery placki ziemniaczane, mięso wieprzowe w postaci gulaszu oraz surówka.

Bardzo chrupkie brzegi tego placka. Wszystkie dania są bardzo mocno doprawione. Można tym daniem się naprawdę najeść (...) Wszystkie dania są świeżo zrobione, a nie z mrożonki - dodaje Dymitr Błaszczyk.

Na deser mężczyzna wziął duży kawałek ciasta, który kosztował zaledwie siedem złotych. Ciasto bardzo podobne do orzechowca, bardzo słodkie.

Nie było źle, nie było super. Miejsce wygląda jak typowa stołówka - ocenia na koniec mężczyzna.
Zobacz także: STOŁÓWKA POLICJANTÓW NA KOMENDZIE - CO JEDZĄ POLICJANCI i JAK WYGLĄDA JEDZENIE?!
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić