Specjalna oferta PKP Intercity. Darmowe bilety na przejazdy po całej Polsce

10

PKP Intercity znowu to zrobiło. W czwartek, 9 maja, przewoźnik po raz kolejny ogłosił specjalną promocję z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca dzieci oraz młodzież będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów wybranymi pociągami. Jakie warunki trzeba będzie spełnić?

Specjalna oferta PKP Intercity. Darmowe bilety na przejazdy po całej Polsce
Darmowe przejazdy pociągami dla dzieci i młodzieży w Dniu Dziecka (PAP, Darek Delmanowicz)

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę promocją dla najmłodszych.

W sobotę, 1 czerwca, dzieci i młodzież do 16. roku życia będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity po całej Polsce za darmo - informuje przewoźnik.

Promocyjna oferta dotyczy podroży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w klasie 2.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Staśko ostro o Julii Żugaj: "Jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia"

Co trzeba zrobić, by otrzymać bezpłatny bilet?

Darmowy bilet można pobrać w kasie biletowej lub w pociągu u konduktora. Wyjątek stanowią pociągi EIP. W tym przypadku bilet można pobrać jedynie w kasie.

Odebranie darmowego biletu na przejazd jest możliwe za okazaniem dokumentu tożsamości, potwierdzającego wiek dziecka. Może to być dowód osobisty, paszport, legitymacja, czy książeczka zdrowia.

PKP Intercity informuje, że "jeśli 1 czerwca dziecko korzysta z przejazdu na podstawie biletu jednorazowego innego niż według promocji, to w pociągu należy zgłosić się do konduktora po poświadczenie, które będzie podstawą do otrzymania zwrotu pieniędzy".

PKP Intercity przypomina także, że dzieci do 4. roku życia mogą podróżować pociągami przewoźnika na podstawie biletu jednorazowego z ulgą w wysokości 100 proc. przez cały rok.

Źródło: PKP Intercity

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić