aktualizacja 

W Biedronce się zaczęło. Limit dzienny - 3 opakowania

14

Od czwartku (12 października) w sklepach sieci Biedronka można skorzystać z nowych promocji. Dyskont tradycyjnie zadbał o to, by w gazetce reklamowej znalazły się przeróżne produkty. Jakie okazje mogą być uznane za atrakcyjne? Podpowiadamy.

W Biedronce się zaczęło. Limit dzienny - 3 opakowania
Biedronka (Getty Images, © 2023 Bloomberg Finance LP)

Tylko w czwartek (12 października) obowiązywać będzie wyjątkowa promocja na praliny Toffifee. Jeżeli zrobisz zakupy za minimum 149 zł, to te czekoladki otrzymasz za złotówkę. Warunkiem jest okazanie karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronki.

Limit dzienny to jedno opakowanie na kartę Moja Biedronka. "W zakupy za min. 149 zł (kwota po odliczeniu innych rabatów) nie wchodzą ww. produkty promocyjne, a także napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania. Produkty zakupione w ramach promocji nie podlegają zwrotowi" - informuje Biedronka.

Warto już teraz wspomnieć o piątkowej promocji. 13 października - przy zakupach za minimum 99 zł - za złotówkę dostaniesz papier toaletowy biały Queen osiem rolek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wyśmiała spot premiera. "To dopiero jest chaos"

Biedronka szaleje. Nowe promocje od czwartku

Od czwartku w sieci Biedronka będzie obowiązywać wiele nowych promocji. Zaoszczędzisz choćby na kiełbasie żywieckiej Kraina Wędlin 600 g. Cena za jedno opakowanie to 10,99 zł. Warunkiem jest nabycie dwóch opakowań. Limit dzienny: 4 opak. na kartę Moja Biedronka.

Praliny Raffaello (150 g) uzyskasz za 10,99 zł. Taka cena za opakowanie pojawi się na paragonie wtedy, gdy weźmiesz dwie sztuki. Limit dzienny: 8 opak. na kartę Moja Biedronka.

Wszystkie produkty Rapsodia objęto promocją 2+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronki. Tutaj limit dzienny to 6 produktów (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka. Masło Ekstra Polskie Mlekovita 200 g ma cenę 3,45 zł. By skorzystać z promocji, należy wziąć trzy produkty. Limit dzienny? 3 opak. na kartę Biedronki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić