aktualizacja 

W Biedronce się zaczęło. "Limit dzienny - 4 opakowania"

20

Biedronka z przytupem wchodzi w 2024 rok. Popularny dyskont przedstawił szereg atrakcyjnych promocji. Podpowiadamy, na jakie okazje warto zwrócić uwagę przy okazji wizyty w Biedronce.

W Biedronce się zaczęło. "Limit dzienny - 4 opakowania"
Biedronka (Adobe Stock)

Część promocji obowiązywać będzie od wtorku (2 stycznia) do środy (3 stycznia). Wszystkie pieluchy i pieluchomajtki Dada Extra Care uzyskasz z rabatem rzędu 50 proc. Taki upust naliczony zostanie na drugi, tańszy produkt.

Limit dzienny - 4 opakowania (maks. 2 z rabatem) na kartę Moja Biedronka. Przy zakupie dwóch produktów - najtańszy produkt 50 proc. taniej - wyjaśnia popularna sieć.

Wszystkie produkty do zębów Colgate można uzyskać za darmo dzięki akcji 1+1 gratis. Limit dzienny to 4 opakowania (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolęda już nie jest masowa? Znany ksiądz podaje dane

Makarony Pastani otrzymasz bezpłatnie dzięki promocji 2+1 gratis. Limit dzienny? 6 opakowań (maks. 2 gratis).

Przy zakupach za minimum 99 zł możesz wziąć papier toaletowy Queen Komfort 10 rolek za złotówkę! Limit dzienny to jedno opakowanie na kartę Moja Biedronka.

W zakupy za min. 99 zł (kwota po odliczeniu innych rabatów) nie wchodzą ww. produkty promocyjne, a także napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, płatności za jakiekolwiek usługi, w tym doładowania do telefonów, karty podarunkowe i ich doładowania. Produkty zakupione w ramach promocji nie podlegają zwrotowi. Standardowe warunki akcji promocyjnych dostępne na tablicy ogłoszeń w sklepie oraz na www.biedronka.pl. Produkt dostępny do wyczerpania zapasów - informuje Biedronka.

Biedronka szaleje. Mleko za 1,99 zł!

Od wtorku (2 stycznia) do piątku (5 stycznia) trwać będzie wyjątkowa akcja promocyjna na mleko UHT 3,2 proc. Mleczna Dolina. Ci, którzy okażą kartę Moja Biedronka w standardowej formie (plastikowa karta), dostaną litr za 2,39 zł.

A co zrobić, by zapłacić za to mleko tylko 1,99 zł? Okazuje się, że trzeba aktywować promocję poprzez wyświetlenie oferty w aplikacji Biedronka.

Limit na konto/kartę to 12 opakowań. "Produkt dostępny do wyczerpania zapasów" - oznajmia Biedronka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić