Wielka promocja w Biedronce. Od poniedziałku zupełnie za darmo!

101

Wszystkich Świętych coraz bliżej, z tej okazji sklepy Biedronka przygotowały atrakcyjne promocje. Od poniedziałku 25 października będzie można dostać niektóre produkty całkowicie za darmo.

Wielka promocja w Biedronce. Od poniedziałku zupełnie za darmo!
Zdjęcie ilustracyjne. (Wikimedia Commons, Jacek Halicki)

Z uwagi na zbliżający się dzień Wszystkich Świętych, Biedronka przygotowała kolejne promocje. Już od poniedziałku 25 października klienci, którzy posiadają karty Moja Biedronka przy zakupie czterech zniczy, dostaną dwa dodatkowe znicze za darmo.

Przy zakupie 6 zniczy z kartą Moja Biedronka klienci dostaną rabat o wartości dwóch najtańszych produktów. Oferta jest ważna od poniedziałku 25.10 do środy 27.10 lub do wyczerpania zapasów.

Limit dzienny to 30 sztuk, maksymalnie 10 sztuk gratis na kartę Moja Biedronka. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne - informują sklepy Biedronka.

Biedronka informuje, że w promocji nie biorą udziału wkłady do zniczy oraz znicz Caritas. Należy również pamiętać, że produkty zakupione w akcji nie podlegają zwrotowi. Rabat zostanie udzielony przy kasie. Akcja nie łączy się z innymi promocjami.

Zobacz także: Upominek dla kuriera. Nagranie stało się hitem
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić