Zdjęcia z cukierni. Bosak oburzony. "Najgorszy ściek"

1257

W Warszawie otwarto nowy lokal z goframi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kształt wypieków. W sieci zawrzało. Oburzony jest poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który pisze o "największym ścieku świata zachodniego", który "wlał się do Polski".

Zdjęcia z cukierni. Bosak oburzony. "Najgorszy ściek"
Krzysztof Bosak jest oburzony tym, co robi cukiernia (Getty Images)

Letni sezon na gofry i lody trwa w najlepsze. W Warszawie właśnie otworzył się lokal, w którym sprzedawane wypieki w niecodziennych kształtach. To drugi, po Wrocławiu, lokal pod szyldem Dickery. Charakteryzują się one tym, że gofry mają kształt narządów płciowych.

Nasze pseudonimy to Shero i Hero. Jesteśmy parą młodych osób (19 i 22 lata) z zajawką do gastronomii, z zamiłowaniem do wolności i luzu - mówią Ruslana i Krystian z Wrocławia, założyciele cukierni Dickery, cytowani przez portal tuwroclaw.com.

W sieci pojawiło się dużo komentarzy na temat niestandardowego pomysłu. Część z nich jest krytyczna, a oburzenie wyraził m.in. poseł Krzysztof Bosak. Polityk udostępnił post ze zdjęciem, na którym widać, jak wypieki o niecodziennych kształtach są wręczne dzieciom.

Smutno, że najgorszy ściek świata zachodniego wlał się już do Polski, niszczy serca, umysły i ciała dzieci i młodzieży. Z drugiej strony to pokazuje, że weszliśmy w decydujący etap walki, "Bitwy o Polskę" jak pisał w latach 90. Jan Jackowski, a walczyć w dobrej sprawie to radość" - skomentował Bosak.

"I bardzo dobrze". Opinie podzielone

Właściciele zapewniają, że mają wysokojakościowe produkty i dbają o ich smak. Wielu internautów jest jednak oburzonych kształtem wypieków. Pod tweetem Bosaka przekonują, że nigdy do takiego lokalu by nie poszli.

Z drugiej strony pojawiły się także komentarze, które krytykują Bosaka za ten wpis. "Najgorsze jest to, że niektórzy dorośli bardziej boją się tych wypieków niż te dwa smerfy" - czytamy.

Opinie są podzielone od początku działania lokalu. Na stronie wrocławskiego lokalu na Facebooku czytamy: "Jak tylko będę we Wrocławiu, wpadam do Was", "I bardzo dobrze", "Szkoda, że nie mieszkam we Wrocławiu, bo przyszłabym do Was na gofra", "Ale... po co?", "jesteście turbo cringem".

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić