Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

To nie zwykłe zauroczenie. Tak rozpoznasz miłość

4

Wystarczy, że zwrócisz uwagę na to, co się z tobą dzieje, gdy widzisz tę drugą osobę. Motyle w brzuchu są ważne, ale to jeszcze nie wszystko.

miłość
miłość (Pixabay.com, public domain)

Na każde spotkanie czekasz z niecierpliwością. To ważne, bo oznacza, że podświadomie już wiesz, że to ktoś dla ciebie ważny, nawet jeśli jeszcze nie chcesz tego przyznać. Inną ważną rzeczą, którą musisz sprawdzić, jest to, czy czujesz "nakręcenie" w pobliżu tej osoby. Jeśli tak, to jasny sygnał się zakochujesz. Jej obecność podwyższa poziom adrenaliny w twoim organizmie - informuje "Daily Mail".

Czujesz, jakbyście znali się od lat? To jeszcze jeden bardzo ważny zwiastun czegoś więcej niż zauroczenie. Najwyraźniej w swojej podświadomości już dawno wyobrażałeś sobie osobę, taką jak ta, którą poznałeś.

Kiedy jesteście razem, powinniście czuć się bezpiecznie. Jeśli rzeczywiście tak jest, to warto angażować się w ten związek, bo on może długo przetrwać - dodaje Gary Amers, specjalista portalu amerscoaching.com.

A jak rozpoznać zwykłe zauroczenie? Jednym z najważniejszych sygnałów, że związek nie przetrwa zbyt długo, jest to, że niechętnie przedstawiasz nowego partnera swoim znajomym. Drugim, równie ważnym, jest brak wspólnych planów. Jeśli to, co ma wydarzyć się za miesiąc jest abstrakcją i nie masz pewności, że razem doczekacie do tego czasu, to na pewno się w sobie nie zakochaliście.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić