Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Wymarzona praca? Oferują niani krocie. Jest jedno "ale"

130
Podziel się:

Ponad 500 tys. zł rocznie - tyle zarabiać może opiekunka czworga dzieci z Wielkiej Brytanii.

Wymarzona praca? Oferują niani krocie. Jest jedno "ale"
(iStock.com)

Dane rodziców nie zostały podane w ogłoszeniu, wiadomo jednak, że są niezwykle bogaci. Oferta, jaka pojawiła się na jednym z portali dla rodziców, może niektórych wprawić w osłupienie i to nie tylko za sprawą niebotycznych, jak na ten zawód, zarobków.

Jakie są wymagania? Rodzice twierdzą, że rzadko bywają w domu, dlatego to na głowie niani spoczywać będzie masa obowiązków. Po pierwsze musi to być osoba z wieloletnim doświadczeniem i świetnymi referencjami. Musi też mieć prawo jazdy i ogromną chęć do podróżowania.

Małżeństwo ma mieszkania na całym świecie. Niania będzie musiała latać trzy, a nawet cztery razy tygodniowo pomiędzy Londynem, Barbados, Atlantą i Kapsztadem. By rozwozić dzieci zgodnie z ich wolą, będzie miała do dyspozycji samochody Porsche, Maserati czy Range Rovera.

Na pewno się naje i czegoś nauczy. Obowiązkiem opiekunki będzie uczestniczenie w domowych lekcjach dzieci (mają 2, 5, 7 i 15 lat) również, gdy te będą z nauczycielem. Wszystko po to, by móc im potem pomóc z pracą domową. Niania z podopiecznymi będzie też jadała wszystkie dania, które są przygotowywane przez prywatnego kucharza z gwiazdkami Michelin.

Zatrudniona osoba przejdzie też kurs samoobrony. To jeden z nienegocjowalnych punktów kontraktu, ale to troskliwi rodzice zapłacą za naukę. Niania ma być do ich dyspozycji od 8 rano do 9 wieczorem, a w wolnym czasie może robić, co tylko zechce. Oprócz zażywania narkotyków.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić