Danuta Holecka o swojej nieobecności w "Wiadomościach". Uspokaja widzów

5

Znana prezenterka i szefowa głównego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej nieoczekiwanie zniknęła z anteny. Danuta Holecka uspokaja widzów, że niebawem znów zobaczą ją w "Wiadomościach".

Danuta Holecka o swojej nieobecności w "Wiadomościach". Uspokaja widzów
Danuta Holecka jest szefową "Wiadomości" TVP. (AKPA)

Danuta Holecka od blisko 30 lat jest twarzą Telewizji Polskiej. Już na początku swojej drogi zawodowej zdarzało jej się prowadzić poranne i południowe wydania "Wiadomości". Na stałe osiadła w tej roli na początku 2016 r. tuż po objęciu funkcji prezesa TVP przez Jacka Kurskiego.

Od dwóch lat Danuta Holecka jest szefową redakcji "Wiadomości". Wciąż jest też jedną z prowadzących wieczornego wydania. Widzowie zauważyli, że w maju nie zobaczyli jej na antenie TVP1 o godz. 19.30 ani razu. Zagadka tajemniczego zniknięcia prezenterki szybko została wyjaśniona.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć - powiedziała Holecka w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Pomimo złośliwych komentarzy, że czas Danuty Holeckiej w TVP już minął, na razie nic nie jest w stanie zagrozić jej pozycji. Nie zastąpi jej nowa prowadząca. Po należnym jej odpoczynku wróci do "Wiadomości".

Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem - dodała.

Choć szefowanej przez niej redakcji zarzuca się stronniczość i opowiadanie się po stronie "dobrej zmiany", Danuta Holecka nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jeśli wybór jest między byciem prawdziwym a byciem modnym, to ja wybieram bycie prawdziwym. I jeśli ktoś tę prawdziwość nazywa zwyczajnością, to proszę bardzo, nie obrażę się - komentowała krytykę na swój temat rozmowie z "Do Rzeczy".

Jak donosi tabloid, prowadząca "Wiadomości" po wykorzystaniu zaległego urlopu ma wrócić na antenę w połowie czerwca.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić