o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
MOS
|

Danuta Holecka o swojej nieobecności w "Wiadomościach". Uspokaja widzów

4
Podziel się

Znana prezenterka i szefowa głównego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej nieoczekiwanie zniknęła z anteny. Danuta Holecka uspokaja widzów, że niebawem znów zobaczą ją w "Wiadomościach".

Danuta Holecka o swojej nieobecności w "Wiadomościach". Uspokaja widzów
Danuta Holecka jest szefową "Wiadomości" TVP. (AKPA)
bEseImXV

Danuta Holecka od blisko 30 lat jest twarzą Telewizji Polskiej. Już na początku swojej drogi zawodowej zdarzało jej się prowadzić poranne i południowe wydania "Wiadomości". Na stałe osiadła w tej roli na początku 2016 r. tuż po objęciu funkcji prezesa TVP przez Jacka Kurskiego.

Od dwóch lat Danuta Holecka jest szefową redakcji "Wiadomości". Wciąż jest też jedną z prowadzących wieczornego wydania. Widzowie zauważyli, że w maju nie zobaczyli jej na antenie TVP1 o godz. 19.30 ani razu. Zagadka tajemniczego zniknięcia prezenterki szybko została wyjaśniona.

bEseImXX
Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć - powiedziała Holecka w rozmowie z "Faktem".
Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Pomimo złośliwych komentarzy, że czas Danuty Holeckiej w TVP już minął, na razie nic nie jest w stanie zagrozić jej pozycji. Nie zastąpi jej nowa prowadząca. Po należnym jej odpoczynku wróci do "Wiadomości".

bEseImYd
Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem - dodała.

Choć szefowanej przez niej redakcji zarzuca się stronniczość i opowiadanie się po stronie "dobrej zmiany", Danuta Holecka nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jeśli wybór jest między byciem prawdziwym a byciem modnym, to ja wybieram bycie prawdziwym. I jeśli ktoś tę prawdziwość nazywa zwyczajnością, to proszę bardzo, nie obrażę się - komentowała krytykę na swój temat rozmowie z "Do Rzeczy".
bEseImYe

Jak donosi tabloid, prowadząca "Wiadomości" po wykorzystaniu zaległego urlopu ma wrócić na antenę w połowie czerwca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEseImYy
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(4)
GORZKA PRAWDA
2 miesiące temu
A KOGO ta holecka INTERESUJE ?
qLeD
2 miesiące temu
Po tej wiadomości we wszystkich domach w Polsce (i nie tylko) nastąpiła wielka radość i euforia, a ludziska z radości masowo wyjdą na ulice wszystkich miast,by okazać bezmiar swojego szczęścia!
Telewidz
2 miesiące temu
Nikt nie ogląda Wiadomości, a tyle o nich wszyscy wiedzą i takie zainteresowanie jak żadną inną stacją. A o TVN ani mru mru
bEseImYz
szkonmak
2 miesiące temu
Wracaj Danka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić