Danuta Holecka znika na dłużej z "Wiadomości". Chodzi o jej zdrowie?

94

Szefowa redakcji "Wiadomości" kilka tygodni temu zniknęła z anteny. Uspokajała, że tylko wykorzystuje zaległy urlop. Pracownik TVP zdradził, że powód jej przerwy może być inny.

Danuta Holecka znika na dłużej z "Wiadomości". Chodzi o jej zdrowie?
Danuta Holecka od maja nie pojawia się na antenach TVP. (TVP)

Danuta Holecka ostatni raz na antenie TVP1 pojawiła się pod koniec kwietnia. Po zaledwie kilku dniach widzowie zauważyli jej brak i zaczęli dociekać, co za nim stoi. Okazało się, że prowadząca "Wiadomości" wykorzystuje zaległy urlop.

Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem - powiedziała "Faktowi".

Jednak, jak donosi anonimowy pracownik TVP w rozmowie z serwisem Wirtualne Media, wbrew zapewnieniom Danuta Holecka prawdopodobnie nie wróci do "Wiadomości" w czerwcu. Ujawnił też rzekomo prawdziwy powód jej nieobecności.

W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi - zdradził.
Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Tym samym pracownik Telewizji Polskiej ukrócił pogłoski, jakoby zniknięcie Danuty Holeckiej miało wynikać z powodów politycznych. Nikt nie wyobraża sobie, że mogłoby jej zabraknąć w "Wiadomościach".

Danuta Holecka od blisko 30 lat jest związana z Telewizją Polską. Od początku prezesury Jacka Kurskiego awansowała na prowadzącą wieczornego wydania "Wiadomości". Obecnie jest też szefową redakcji głównego serwisu informacyjnego TVP1.

Autor: MOS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić