"Dom z papieru". Zobacz najnowszy zwiastun. Kiedy premiera 5. sezonu?

1

Netflix daje jasny sygnał, że coraz większymi krokami nadchodzi finałowy sezon serialu "Dom z papieru". Opublikowano najnowszy zwiastun kolejnej części hitowej produkcji. Kiedy premiera 5. sezonu "Domu z papieru"?

"Dom z papieru". Zobacz najnowszy zwiastun. Kiedy premiera 5. sezonu?
Zwiastun - "Dom z papieru" (YouTube, Netflix Polska)

Wiele osób z niecierpliwością wyczekuje finałowego sezonu "Domu z papieru". Kiedy powróci ekipa Profesora? Na razie widzowie muszą się zadowolić pierwszym zwiastunem 5. sezonu "Domu z papieru".

W nowych odcinkach napad na Bank Hiszpanii przeobrazi się w prawdziwą wojnę. Czy wszystkim uda się ją przeżyć? Czas pokaże.

Udostępniony został już oficjalny opis fabuły 5. sezonu "Domu z papieru". Co z niego wynika?

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę - możemy przeczytać.

"Dom z papieru" - 5. sezon. Kiedy premiera na platformie Netflix?

Netflix przygotował małą niespodziankę. Okazuje się, że 5. sezon "Domu z papieru" podzielono na dwie części po pięć odcinków każda.

Premiera sezonu 5A będzie mieć miejsce 3 września 2021 roku, natomiast 5B pojawi się w bibliotece Netfliksa dopiero 3 grudnia 2021 roku.

Z czego to wynika? Twórca "Domu z papieru" Alex Pina wyjaśnił, że zdecydowano się na taki zabieg ze względu na pandemię COVID-19.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić