Kiedyś była kobietą. Pierwsze zdjęcie Elliot Page po korekcie płci

72

Na instagramowym profilu Elliota Page'a pojawiło się zdjęcie, które dla fanów gwiazdora przyzwyczajonych do jego poprzedniego wcielenia - gdy funkcjonował jako Ellen - może być szokujące. Aktor pokazał się publicznie po przemianie. Nie ma już biustu, za to bardzo szczupły, umięśniony tors.

Kiedyś była kobietą. Pierwsze zdjęcie Elliot Page po korekcie płci
Elliot Page

Pod koniec 2020 r. Elliot Page przyznał, że jest mężczyzną, który przez 33 lata żył, pracował i robił karierę jako kobieta - Ellen. Przez cały ten czas jednak, ukrywając swoje prawdziwe "ja", był bardzo nieszczęśliwy. W końcu postanowił się ujawnić. Wystosował w tym celu odpowiedni komunikat, który zamieścił na Twitterze. Przeczytacie go poniżej.

"Cześć przyjaciele, chcę się z wami podzielić, że jestem trans, moje zaimki to on/oni i nazywam się Elliot. Czuję się szczęśliwy, że to piszę. Być tutaj. Dotrzeć do tego miejsca w moim życiu. Czuję ogromną wdzięczność za niesamowitych ludzi, którzy wspierali mnie w tej podróży. Nie potrafię wyrazić, jak niezwykłe to uczucie, gdy wreszcie kocham tego, kogo jestem na tyle, aby podążać za sobą".

Pół roku później przyszedł czas na podzielenie się z fanami kolejnym krokiem transformacji. Elliot dokonał korekty płci, co widać na zdjęciu, które opublikował w sieci. Pozował do niego w samych szortach. Zmienił się nie do poznania. Po kobiecej sylwetce nie ma już śladu. Na klatce piersiowej widać już tylko pooperacyjne blizny i wyraźnie zarysowane mięśnie.

Pod najnowszą fotką zaroiło się od komentarzy znanych przyjaciół – nie brakowało i gratulacji, i komplementów. Fani zaś zauważyli, że na twarzy aktora w końcu zagościł ogromny, szczery uśmiech.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: UrK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić