oprac. Grzegorz Kłos| 

"Myślę, że niewiele osób w Polsce ma taki głos jak ty". Poznaliśmy zwycięzcę 9. edycji "The Voice of Poland"

8
Podziel się:

9. edycja "The Voice of Poland" przeszła do historii. Na scenie pojawili się najlepsi z najlepszych. Ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Kto wygrał show TVP?

Marcin Sójka i Patrycja Markowska wykonali na żywo m.in. kultowe "No Ordinary Love" z repertuaru Shade
Marcin Sójka i Patrycja Markowska wykonali na żywo m.in. kultowe "No Ordinary Love" z repertuaru Shade (Materiały prasowe)

W finałowym odcinku zmierzyli się Natalia Zastępa, Ania Deko, Maksymilian Kwapień i Marcin Sójka.

I to właśnie podopieczny Patrycji Markowskiej zwyciężył 9. edycję "The Voice of Poland". Marcin Sójka poza statuetką wygrał 50 tys. zł oraz kontrakt płytowy. O jego zwycięstwie zadecydowały SMS-y widzów. Podczas widowiska wystąpili też Doda i "wychowankowie" show: Sarsa, Baranovski i Marta Gałuszewska.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Sójka pojawił się jako drugi na scenie i razem z Markowską zaśpiewali "No Ordinary Love" z repertuaru Shade, "Who wants live forever" Queen oraz polski akcent – kultowe "Małe tęskonoty" Krystyny Prońko.

Jurorzy nie kryli uznania. Posypały się pochwały:

- Myślę, że niewiele osób w Polsce ma taki głos jak ty - mówi Michał Szpak. A Grzegorz Hyży dodał: - Spisałeś się wyśmienicie.

W sieci natychmiast pojawiło się tsunami gratulacji. Internauci prześcigali się w komplementach. W komentarzach możemy przeczytać m.in., że Piasek już czuje na plecach oddech Marcina Sójki. Po wczorajszym występie to stwierdzenie nie wydaje się wyssane z palca. Coś nam mówi, że o Marcinie jeszcze będzie bardzo głośno. Gratulujemy!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić