o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Karolina Stankiewicz
|

Paweł Czajor nie żyje. Aktor miał 38 lat

105
Podziel się

9 kwietnia zmarł Paweł Czajor, aktor i reżyser obsady znanych produkcji, jak "Bogowie" czy "Ślepnąc od świateł". Miał 38 lat.

Paweł Czajor nie żyje. Aktor miał 38 lat
(Facebook)
bEaqPfVh

Paweł Czajor miał na koncie role w takich serialach, jak "Pierwsza miłość", "Plebania", "M jak miłość" czy "Świat według Kiepskich". Był też reżyserem obsady przy takich produkcjach, jak "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Boże ciało" i "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy. Ostatnim projektem filmowym, przy którym pracował, był "Mój dług", czyli nowa wersja głośnego "Długu" z 2010 r.

O śmierci Pawła Czajora poinformował jego przyjaciel i wieloletni współpracownik Kondrad Bugaj. Razem prowadzili firmę Bugaj Czajor Casting, która zajmowała się reżyserią obsady na planach filmowych.

Bugaj napisał na Facebooku: "Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, zresztą Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. PAWEŁ CZAJOR wczoraj odszedł, umarł. 03.06.1982 - 09.04.2021. 'You are my person, you will always be my person' (to z odcinka Greys's Anatomy). Ściskam Was wszystkich kochani z całych sił".

bEaqPfVj
Zobacz także: Oni odeszli w 2020 roku

O śmierci Czajora poinformował na Facebooku również Jakub Żulczyk: "Odszedł Paweł Czajor, reżyser castingu, również przy 'moich' serialach - 'Ślepnąc od świateł' i 'Warszawianka'. Moje najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół".

bEaqPfVp

Paweł Czajor miał zaledwie 38 lat. Nie podano przyczyny jego śmierć

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaqPfVK
Źródło:
WP Film
KOMENTARZE
(105)
JACK
miesiąc temu
pewnie zmarł na koronaświrus
mnm
miesiąc temu
życie tu na ziemi - chwilką jest...
trochę złośli...
miesiąc temu
Za chwilę powiedzą że to przez Korone, bo przecież innych chorób czy przyczyn śmierci nie ma. Na marginesie - nie wiem kto to, nie oglądam tv. Jakby nie było, szkoda tak młodego człowieka.
bEaqPfVL
xzcvhg
miesiąc temu
strasznie staro wyglądał jak na 38 lat
Pacyfista
miesiąc temu
Nie znam
Marica
miesiąc temu
skoro nie chcecie napisać co się właściwie stało i z jakiego powodu zmarł tak młody człowiek, to nie piszcie wcale, bo taka informacja, jaką podaliście, nic nam nie daje. Nie znamy człowieka, a żadnego przesłania z tego info nie ma.
hgt
miesiąc temu
w Polsce obowiązuje zasada nie podawania chorych i umierających, zmarłych na COVID-19. Gdyby nie sąsiedzi i informacja ze szpitali, to sądziłbym, że dobrze jest. A nie, że księża umierają masowo od listopada, od otworzenia szkół itp.
Margo
miesiąc temu
Miarą naszego istnienia jest liczba osób które po nas zapłaczą! serdeczne kondolencje dla rodziny.
Viki
miesiąc temu
Szczere wyazy wpółczucia dla rodziny.Taki młody człowiek.Niech spoczywa w pokoju .
Lili
miesiąc temu
Boże jaka tragedia opuścimy flagi do połowy gdzie do połowy do ziemi masakra
henio z grójc...
miesiąc temu
Źle wybrał termin, krawczyk go przycmił
henio z grójc...
miesiąc temu
Źle wybrał termin, krawczyk go przycmił
Bomuszę
miesiąc temu
Ja mam zaledwie 40 lat, a umarłem mając 10.
bEaqPfVD
Alfa
miesiąc temu
Anglicy wystawili po II wojnie rachunek na trumny dla polskich żołnierzy, którzy zginęli w ich wojnie. Hipokryzja. Nie ma kogo żałować.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić