oprac. Magdalena Drozdek| 

Telekamery. Rafał Brzozowski osobowością roku. Reakcje internautów wiele udowadniają

28

Rafał Brzozowski to w internecie bohater wielu memów. Gdy jedni sobie z niego żartują, inni go uwielbiają. Dowód dostaliśmy na rozdaniu Telekamer. W internecie szybko zaroiło się od komentarzy.

Rafał Brzozowski osobowością roku
Rafał Brzozowski osobowością roku (Facebook.com)

Telekamery wróciły na ekrany po dłuższej przerwie. Nagrodzono takie produkcje jak "The Voice Kids", "Ojca Mateusza", "Zawsze warto". Telekamera stanie też na półeczce u Roberta Lewandowskiego, Kingi Preis (o jej przemówieniu pisaliśmy wam w osobnym tekście) i u braci Sekielskich. Jedną z ciekawszych kategorii jest "osobowość roku". Tym razem tym tytułem uhonorowano Rafała Brzozowskiego, który nie krył, że jest w szoku.

Zobacz także: Zobacz: Brzozowski komentuje aferę z Janowskim: "Pozdrawiam go serdecznie i życzę sukcesu"

- Kiedyś w moim życiu były nagrody sportowe, potem były nagrody muzyczne. Piękne. Te od publiczności były najfajniejsze. To jest spełnienie marzeń - powiedział Brzozowski ze sceny, wskazując na Telekamerę.

Rafał dziękował ekipie "Koła fortuny" i "Jaka to melodia". - Dziękuję też Telewizji Polskiej; władzom, za to, że dały mi szansę, że mogłem prowadzić te programy. I wam, drodzy widzowie. Państwu dziękuję za to, że zawsze się do mnie miło uśmiechacie. Postaram się nie zmieniać i przygotować coś muzycznie - mówił.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Brzozowski ochłonął i najpierw podzielił się filmikiem z gali, a potem zdjęciem wygranej statuetki. Zaroiło się od komentarzy! Rzadko można poczytać aż tak wiele pozytywnych opinii na temat jakiejkolwiek gwiazdy w mediach społecznościowych.

- "Najlepsza i w pełni zasłużona statuetka",

- "Od początku stawiałem na Ciebie w programie, który wygrał inny uczestnik i jakoś cicho sza o nim, a Ty.. Super prezencja, super osobowość. Zawsze miło widzieć Cię na ekranie",

- "Gdy Cię poznałam, wiedziałam, że zajdziesz daleko. Nie będziesz zwykłym chłopakiem z zespołu. Twoje zachowanie, sposób bycia i oczywiście głos, mówiły coś więcej. Zasłużona nagroda. Statuetka w odpowiednich rękach u wspaniałej, lubianej osoby"

- "Jesteś jedyny w swoim rodzaju",

- "Jest Pan wyjątkowym muzykiem i wyjątkową osobą telewizyjną, która cenię bardzo mocno".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na Instagramie zdjęcie skomentowały także Ida Nowakowska i Iza Krzan, które pracują z Brzozowskim. "Brawo Brzozulku", napisała jego partnerka z "Koła fortuny". Dołączylibyście się do gratulacji?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić