To koniec! "Królowe życia" znikną z anteny

132

Program "Królowe życia" cieszy się niemałą popularnością. Niestety, pojawiły się przykre informacje dla fanów tej produkcji. Okazuje się bowiem, że zniknie ona z anteny.

To koniec! "Królowe życia" znikną z anteny
Dagmara Kaźmierska ("Królowe życia", TTV)

"Królowe życia" to jeden z najpopularniejszych programów dostępnych na TTV. W tym reality show wybili się m.in. Dagmara Kaźmierska, Laluna, Sylwia Peretti, Gabriel Seweryn czy Rafał Grabias.

Wielu widzów uważnie śledziło losy bohaterów tej produkcji od sześciu lat. Począwszy od 2016 roku wyprodukowano blisko 300 odcinków show.

Niestety, teraz okazuje się, że program "Królowe życia" zostanie zawieszony. Odcinek zaplanowany na 2 czerwca, godz. 22:00 będzie ostatnim przed przerwą.

"Królowe życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach - podano w komunikacie, na który powołuje się "Super Express".

"Królowe życia". Co z bohaterami show?

Przedstawiciele TTV zdradzili też, jaki los czeka bohaterów programu "Królowe życia".

Jeszcze w tym roku bohaterowie "Królowych Życia" pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV - poinformowano.
Zobacz także: Maria Dębska o nierównych zarobkach aktorów i aktorek
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić