aktualizacja 

TVP zdecydowała ws. Zenka Martyniuka. To już pewne

36

Nowy prezes Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz ujawnił, że aktualnie jego stacja znajduje się na etapie przygotowań nowego programu. Chodzi o cykliczne widowisko rozrywkowe. Czy w związku z tym przedsięwzięciem do łask TVP powróci Zenek Martyniuk?

TVP zdecydowała ws. Zenka Martyniuka. To już pewne
Zenon Martyniuk (Licencjodawca, AKPA)

Upodobania muzyczne byłego prezesa TVP Jacka Kurskiego wielokrotnie były wyśmiewane. To dlatego, że szczególną sympatią darzył zespoły disco polo. Gdy on decydował, na imprezach organizowanych przez Telewizję Polską nie mogło zabraknąć między innymi Zenka Martyniuka czy grupy Boys.

Gdy pałeczkę przejął Mateusz Matyszkowicz, pojawiły się spekulacje, że może dojść do zakończenia złotego czasu dla muzyki disco polo w TVP. Tymczasem okazuje się, że nowy szef telewizji publicznej absolutnie nie zamierza zapominać o Zenku Martyniuku.

Serwis telemagazyn.pl przekazał, że TVP pracuje nad nowym formatem. "Biesiada" ma mieć premierę pod koniec czerwca. Na swojskich spotkaniach publiczność będzie mogła spotkać wielkie gwiazdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kupili prawie stuletni dom, urządzają go po kawałku. "Decyzję podjęliśmy w pięć minut"

Program emitowany będzie na antenie TVP2. Z zapowiedzi Mateusza Matyszkowicza wynika, że będzie dużo dobrej zabawy, której towarzyszyć ma różnorodna muzyka.

TVP tworzy nowy program. Kiedy premiera "Biesiady"?

Premierowy odcinek "Biesiady" został przewidziany na 24 czerwca 2023 roku.

Mateusz Matyszkowicz chce, żeby nowy program rozrywkowy połączył wszystkich Polaków. (...) W końcu... wszyscy lubimy się bawić! (...) Podczas każdej z takich zabaw publiczność i zaproszone gwiazdy będą wspólnie śpiewać, tańczyć, żartować czy grillować. Nie będzie podziału na scenę i publiczność, wszyscy mają być razem. Prezes TVP zapewnia, że audycja to autorski format TVP, ale jeżeli szukać czegoś podobnego w zachodnich telewizjach, to byłby to niemiecki program "Lustige Musikanten" - podkreśla telemagazyn.pl.
Wiele plotkowało się o tym, że nowy prezes TVP nie jest fanem disco polo i będzie ograniczał jego obecność na antenach TVP. Teraz zapewnia, że podczas biesiad uczestnicy będą śpiewać przeróżne piosenki, począwszy od starych, kultowych polskich przebojów, aż po disco polo właśnie. Wiele będzie zależało także od konkretnego tematu danej biesiady - podsumowano.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić