Napad w Paryżu. Van Damme skutecznie odwrócił uwagę

200

Gdy Jean-Claude Van Damme przechadzał się ulicami Paryża, wszystkie oczy zwróciły się w jego stronę. Niestety, sytuację wykorzystał mężczyzna, który w tym samym czasie uciekał z milionowym łupem. Policjanci nie mają co liczyć na pomoc ewentualnych świadków.

Napad w Paryżu. Van Damme skutecznie odwrócił uwagę
Jean-Claude Van Damme przykuł uwagę całej ulicy. Nikt nie zauważył... że ktoś właśnie kradnie miliony dolarów (Getty Images)

Jak informuje TMZ, Jean-Claude Van Damme postanowił skorzystać z usług jednego z paryskich optyków. Nieopodal znajduje się ekskluzywny sklep jubilerski Chaumet i właśnie ten lokal obrał sobie za cel złodziej o nieznanej tożsamości.

Jean-Claude Van Damme odwrócił uwagę od złodzieja. Zrobił to niechcący

Z ustaleń funkcjonariuszy paryskiej policji wynika, że sprawca napadu na sklep jubilera po wejściu do lokalu wyciągnął nóż. Szybko jednak zorientował się, że nie musi nikogo zastraszać – uwaga wszystkich, w tym potencjalnych świadków, przykuł Jean-Claude Van Damme.

Po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu paryscy zorientowali się, że złodziej uciekł z miejsca kradzieży elektryczną hulajnogą. Wartość jego łupów, w tym biżuterii i kamieni szlachetnych, oszacowano na od 2,5 do nawet 3,5 mln dolarów (od 9,5 do ponad 21 mln zł).

Zobacz także: Zobacz też: George Clooney o katastrofie nad jeziorem Como. Woda zniszczyła jego willę

Ze względu na brak potencjalnych świadków funkcjonariusze paryskiej policji byli zmuszeni opierać się na m.in. nagraniach z monitoringu. Ostatecznie na podstawie materiałów z kamer oraz śladów zebranych na miejscu kradzieży udało im się dotrzeć do dwóch osób, które mogły mieć związek z napadem.

Ciężka praca policji przyniosła efekt. Funkcjonariusze nie tylko zebrali dość dowodów, aby aresztować wytypowanych mężczyzn, lecz nawet odzyskali część łupów. Nie wiadomo, czy sam Jean-Claude Van Damme zdaje sobie sprawę, jak wielki zamęt w śledztwie wprowadziła jego wizyta u optyka.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić