Barbara Jaros| 

Bohaterska suczka uratowała kocięta przed śmiercią. Teraz jest ich mamą

64
1/6

Złote serce

Złote serce
(Instagram.com, bannerthesuperdog)
0
0

Pies opiekun o imieniu Banner nie ogranicza się do pomocy swojej niepełnosprawnej właścicielce Whitney Braley. Ma też w zwyczaju ratować inne zwierzęta, a potem otaczać je opieką.

2/6

Akcja ratunkowa

0
0

Ostatnio Banner znalazła w lesie pudełko z siedmioma przemarzniętymi niemal na śmierć kociętami w środku. Młode urodziły się prawdopodobnie poprzedniego dnia. Suczka pobiegła do domu i zaprowadziła na miejsce swoją właścicielkę. Po otwarciu pudła ostrożnie wyjmowała kociaki, jednego po drugim.

3/6

Kocięta "bliskie śmierci"

0
0

- Ktoś musiał włożyć je do kartonowego pudła, zamknąć pokrywę i zostawić na śmierć. Pewnie myślał sobie, że nikt nigdy ich nie znajdzie. Nie mam pojęcia, skąd Banner wiedziała, że tam są. Te kociaki umierały z zimna, nie ruszały się ani nic - mówi Whitney Braley.

4/6

Banner mamą

0
0

Od tego czasu Banner nie odstępowała kotków na krok. Suczka husky uznała je za swoje. - Wysterylizowałam ją, gdy miała półtora roku, ale ma silny instynkt macierzyński - opowiada właścicielka psa w rozmowie z Bored Panda.

5/6

Poszukiwania nowych domów

0
0

Whitney szuka teraz domów dla siedmiorga kociąt. - Jestem taka szczęśliwa, że dzięki Banner te kotki będą żyły z kochającymi rodzinami - zapewnia kobieta.

6/6

Supermoce Banner

0
0

3-letnia suczka mieszka z Whitney od szczeniaka. Właścicielka sama wytresowała ją tak, by Banner pomagała zarówno jej, jak i innym. "Zawiadamia, gdy wyczuje zespół stresu pourazowego, atak paniki czy migrenę, potrafi prowadzić, pobrać leki, zapobiec samookaleczeniu i nie tylko - wylicza Whitney.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić