aktualizacja 

#dobrebopolskie Polak zbudował offroadowe rolki

37
1/6

Cudze chwalicie

Cudze chwalicie
(za zgodą Aero Service)
0
0

*Jak w przypadku wszystkich wynalazków, pojawia się pytanie - czy można offroadowe rolki kupić? *Wynalazca Jacek Skopiński z Aero Service mówi nam, że tak.

Mamy dopracowany prototyp i chociaż nie mogę jeszcze nic powiedzieć o masowej produkcji, zbudujemy je każdemu, kto się do nas zgłosi - mówi o2.pl.

Czy będą chętni? Można założyć, że tak. Zainteresowanie tematem jest spore. W lutym tego roku świat obiegła informacja, że pochodzący z Rosji 32-letni Artiom Rodziczkin zaprojektował i zbudował elektryczne rolki zdolne rozpędzić się do prędkość 90 km/h. To tylko pozornie konkurencja dla Polaka, bo Rosjanin postawił na jazdę po gładkiej powierzchni.

Do szybkiej jazdy po asfalcie istnieje wystarczająco dużo rolek bez napędu. Cała przyjemność z moich elektrycznych rolek płynie z możliwości poruszania się w terenie, na którym zwykłe rolki są bezużyteczne - tłumaczy Skopiński.

2/6

W terenie

Zobacz także: W terenie
0
0
3/6

Strona techniczna

0
0

Ładowanie nie jest specjalnie kłopotliwe. Akumulatory o pojemności 26Ah zasila się ładowarką podobną do tej, jakiej używa się do laptopów. Pełne naładowanie z sieci zajmuje ok. 5 godzin - mówi o2.pl Skopiński.

Minusem jest waga ładowarki - 5 kg.

4/6

Wytrzymałość

0
0
5/6

Cena

0
0

Sprawa butów jest nieco złożona. Chińczycy mają to do siebie, że mają wąskie stopy i zamawianie butów bezpośrednio u nich jest dla Polaków kłopotliwe. Są dwa wyjścia. Po pierwsze, można buty do rolek kupić samodzielnie i nam wysłać. Druga opcja, to wypełnienie specjalnego formularza. Wysyłamy klientowi schemat mocowań, on oblicza odległości tych mocowań według rozmiaru własnej stopy i wówaczas możemy dopasować but - wyjaśnia polski konstruktor.

6/6

Nie tylko rolki

Zobacz także: Nie tylko rolki
0
0
Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić