Motocyklista nie ma lekko. Bywa naprawdę gorąco 26 kwietnia 2016, 16:5717 komentarzy Udostępnij na X Udostępnij na Facebooku1 z 10Nerwy ze stali 2 z 10Nagle... 3 z 10Tego chyba nie przewidział 4 z 10Właśnie odjechał mój autobus 5 z 10Kierowcy łapią się za głowę 6 z 10Ostro 7 z 10Na motocyklistę można liczyć 8 z 10Bum 9 z 10Daj rękę 10 z 10Czasem wystarczy tak niewiele 1717 komentarzy