Najdziwniejsze gadżety z Trumpem

1 z 10Gadżeciarski prezydent

Donald Trump jest niezwykle barwną i popularną postacią, dlatego w USA nie brakuje związanych z nim gadżetów. Jednak niektóre z nich są na tyle wyjątkowe, że warto pochylić się nad kreatywnością twórców. Rosjanie uznali na przykład, że zdjęcie Trumpa śmiało można umieścić w kalendarzu ściennym. Oczywiście obowiązkowo w towarzystwie Putina.

2 z 10Jak pączek w maśle

Choć nie kojarzy się ze słodyczą, Donald Trump pojawił się również pod postacią pączka. Ciekawe czy przeciwnicy miliardera zdołali to przełknąć.

3 z 10Włochate skarpety

Wśród nietypowych gadżetów z wizerunkiem Trumpa nie zbrakło także skarpet. By mogły naprawdę naśladować nowego prezydenta USA, doczepiono im charakterystyczną fryzurę.

4 z 10Ceramiczny Donald

Wielbiciele Trumpa mogą zakupić również ceramiczne popiersie z jego podobizną. I choć odcień twarzy się zgadza, to w przypadku koloru włosów musiała zajść już pomyłka.

5 z 10Pocałuj mnie w d....

Oto najprawdopodobniej ulubiony gadżet wszystkich przeciwników Trumpa - papier toaletowy z jego zdjęciem.

6 z 10Brat bliźniak

Amerykanie zawsze mocno angażują się w kampanię prezydencką w swoim ich kraju. Niech świadczy o tym fakt, że Donald Trump doczekał się naturalnych rozmiarów kukły, stworzonej na swoje podobieństwo.

7 z 10Kartonowe love

Nieco tańszy niż manekin jest z pewnością wykonany z kartonu stand, który można postawić sobie np. obok łóżka.

8 z 10Gadająca głowa

Donald Trump potrafi przemówić każdemu do rozumu. Nawet w postaci gadającego długopisu...

9 z 10Ostry facet

Nie od dziś wiadomo, że Trump to wyjątkowo ostry gość. Tak ostry, że jego podobizna widnieje na butelce pikantnego sosu.

10 z 10Kupa śmiechu...

...zwłaszcza dla tych, którzy do tej torby z podobizną Trumapa zbierają odchody psów wyprowadzanych na spacer.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie