Michał Dziedzic
Michał Dziedzic| 
aktualizacja 

Olga Buława, seksowna stewardessa zapragnęła zostać Miss Polski 2018. Udało się!

0
1/5

Ambitna piękność

Ambitna piękność
(Instagram.com)
0
0

Olga Buława była jedną z najbardziej charakterystycznych kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Polski. Dziewczyna studiowała prawo, ale postanowiła, że zanim zostanie cenionym mecenasem, spróbuje swoich sił... jako stewardessa!

Dzięki umiejętnościom i ambicji szybko udało jej się awansować na szefową pokładu. Praca sprawia, że Olga podróżuje do najdalszych zakątków świata. Sama podkreśla, że najbardziej lubi loty długodystansowe. Zobaczcie, jakie zdjęcia seksowna stewardessa i Miss Polski 2018 dodaje na swój instagramowy profil!

2/5

Utytułowana

0
0

Udział w konkursie Miss Polski nie był debiutem Buławy, jeżeli chodzi o prezentowanie swoich wdzięków na scenie. W 2018 r. była już II Wicemiss Polski Województwa Zachodniopomorskiego.

3/5

Z klasą...

0
0

Na instagramowym profilu Olgi niewiele jest fotek w samym bikini. Studentka prawa, poza małymi wyjątkami, dodaje raczej "grzeczne" zdjęcia. Ciekawe, czy jej podejście się zmieni, gdy na dobre wkroczy do show-biznesu...

4/5

Z gwiazdami

0
0

Widać, że Buławę ciągnie na salony. Gdy pracowała jako hostessa na warszawskich eventach, chętnie robiła sobie zdjęcia z gwiazdami. Myślicie, że seksowna stewardessa, która dostała tytuł Miss Polski, zostanie celebrytką?

5/5

Miss Polski 2018

0
0

Oldze udało się spełnić marzenie o zwycięstwie w wyborach na najpiękniejszą Polkę. Pokonała 27 konkurentek.

Oglądaliście zmagania? Jak oceniacie nową Miss Polski?

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić