Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Dagmara Smykla
|

Piękne agentki, którym nie wyszło

10 reakcji
0
0
10
Podziel się
1 z 5
Rosjanka podejrzana o szpiegostwo
Rosjanka podejrzana o szpiegostwo
(Facebook.com, Maria Butina)
0
0

Mieszkająca w Waszyngtonie 29-letnia Maria Butina została oskarżona o działalność szpiegowską na rzecz Rosji. Departament Sprawiedliwości USA w swoim komunikacie utrzymuje, że Butina próbowała zinfiltrować amerykańskie organizacje polityczne. To jednak tylko jedno z głośnych aresztowań tego typu, które zna historia.

10
0
0
KOMENTARZE
(10)
eredin
4 lata temu
Tytuł :"Piękne agentki, którym nie wyszło" Kobieta, która przyczyniła się do zjednoczenia Włoch. - Virginia de Castiglione Faktycznie jej nie wyszło. Gratuje braku logicznego myślenia pani redaktor. Dzban jakich mało ;)
Figui
4 lata temu
Ruski nie muszą być podejzewane o szpiegostwo, każdy rysek jest szpiegiem
sd
4 lata temu
rozenek nie wyszło w psie została krzywom Po łacińsku
Marek
4 lata temu
PRL Wraca
Marek
4 lata temu
Antoni może a ludzi każe się za to ze pracowali służbach prl za noszenie ksiazek w bibliotece odebraniem emerytury państwo prawa
Jan
4 lata temu
Połowa Polskiego cyrku robi wszystko aby od 44 roku Polak był gościem w swojej ojczyźnie. Chazar Watykan i Ukrainiec media itd. Polaków się zabija tych co chcą pogonić tych polskojezycznych ludzi Lepper Blida gen. Petelicki...
PiS.3
4 lata temu
Antoni Macierewicz Ponadto jako agent rosyjski zaniósł do Ambasady Federacji Rosyjskiej przy ul. Belwederskiej w Warszawie do tłumaczenia raport z likwidacji WSI. Bliskim przyjacielem i współpracownikiem ANTONIEGO MACIEREWICZA, jest ROBERT LUŚNIA który w PRL był TW SB. Mianował na dowódcę WIELONARODOWEJ DYWIZJI PÓŁNOC – WSCHÓD, Gen. KRZYSZTOFA MOTACKIEGO absolwenta kursu GRU. Zatrudnił w SŁUŻBIE KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO na bardzo ważnym stanowisku JANA KUDRELEK oficera SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA. W związku z ochroną najważniejszego AGENTA ROSYJSKIEGO WYWIADU jakim jest ANTONI MACIEREWICZ, odwołano i aresztowano szefa SŁUŻBY KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO Gen. PIOTRA PYTLA. MACIEREWICZ wraz z KOLEGAMI z MON w latach 2015 – 2017 wydali na przyjemność płacąc SŁUŻBOWYMI KARTAMI 15 MILIONÓW ZŁOTYCH.
PiS.2
4 lata temu
Antoni Macierewicz Rozpoczął też osłabianie i likwidację Sił Powietrznych R.P. Najpierw po rzez zaniechanie kupna nowych śmigłowców, a następnie po przez odrzucenie oferty kupna nowoczesnych mysliwców F-35 twierdząc "Nie jest w Polskim interesie zakup myśliwców F-35", w tym samym momencie jako agent Mosadu, postanowił kupić 100 zużytych F-16A pochodzących z lat 70-tych, które Izrael wycofał w grudniu 2016 r. Izrael za sprzedane wraki Polsce, może kupić kolejną partię nowoczesnych F-35. Zezłomowane F-16A muszą być remontowane w USA, co wskazuje na to, że Macierewicz jest potrójnym agentem także CIA. Obecnie jest na etapie osłabiania Polskiej Marynarki Wojennej, anulował zakup nowych Okrętów Podwodnych, obecnie urzywane, które miały trafić na złom, a jeden do muzeum, na rozkaz dowództwa Rosyjskiej Floty Bałtyckiej przejdą "remont". Zaniechał kupna nowych śmigłowców dla Lotnictwa Marynarki Wojennej R.P.
PiS.1
4 lata temu
ANTONI MACIEREWICZ w marcu 1968 r. zatrzymany przez MO rozpoczął współpracę z SB, w Stanie Wojennym internowany i według metriałów w IPN w operacyjny sposób z internowania wyprowadzony przez SB na rozkaz KGB. Po internowaniu nawoływał do ujawniania się działaczy SOLIDARNOŚCI, między innymi BOGDANA LISA, wygłaszał też przemówienia w których twierdził, że SOLIDARNOŚĆ jest skończona i należy nawiązać jak najbliższe stosunki z ZSRR. Po 1989 r. czyścił teczki SB, w swoich zasobach ma teczkę JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO, którą to teczką nim steruje. Jako minister Obrony R.P. w latach 2015 - 2017 na rozkaz z Moskwy SWZ FR i GRU rozwiązuje Wojska Lądowe R.P. przesuwając pieniądze na paramilitarną organizację tworzoną na wzór ZOMO i UB. Pozbawił wartości bojowej 11 Lubuską Dywizję Kawalerii Pancernej po przez wycofanie z jej składu czołgów LEOPARD i wprowadzenie w ich miejsce bezwartościowych i zużytych czołgów T-72, spowodowało to, że Wojska Rosyjskie mogą wkroczyć do Polski nie napotykając oporu.
Kochliwy
4 lata temu
Im nie wyszło, gwarantuję że już do tej pierwszej by mi wyszło ha ha ha.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Piłka nożna to tylko zabawa". Internauci bezlitośni, najlepsze memy

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła Euro 2020, które ze względu na pandemię COVID-19 odbywa się w 2021 roku. Polacy praktycznie bez walki ulegli zdecydowanie niżej notowanej Słowacji (1:2). Po meczu internauci nie mieli litości dla polskich piłkarzy.
9.

Pogrzeb księcia Filipa. Rodzina i naród opłakują jego odejście

Ludzie zebrani przed zamkiem Windsor oddawali cześć zmarłemu księciu Filipowi. Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat, przez 73 lata był mężem brytyjskiej monarchini.
8.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znani żegnają wielkiego artystę

W sobotę 10 kwietnia w Łodzi rozpoczął się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość ma charakter państwowy. Na ceremonii pojawiło się wiele znanych osobistości, chcących pożegnać wielką postać polskiej sceny muzycznej.
7.

Miss Polski 2020 w niecodziennej roli. Zobacz galerię zdjęć

Nietypową niespodziankę z okazji tegorocznego Dnia Kobiet przygotowała Śląska policja. Na jej stronie internetowej pojawiła się galeria z sesji zdjęciowej z Miss Polski 2020. Anna-Maria Jaromin zmierzyła się z testem sprawności fizycznej. Najpiękniejsza Polka zachęcała w ten sposób kobiety do wstąpienia w szeregi policji.
6.

Tak wyglądał Paulo Sousa. Zobacz jak zmieniał się selekcjoner polskiej kadry

Paulo Sousa został zaprezentowany jako nowy selekcjoner polskiej kadry. Portugalczyk ma za sobą bogatą przeszłość, zarówno jako szkoleniowiec, jak i piłkarz. Zobaczcie jak nowy trener Polaków zmieniał się przez lata.
5.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
4.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
3.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
1.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić