o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

To nie jest zwykła podłoga. Przyjrzyj się uważnie

21 reakcji
0
0
21
Podziel się
1 z 8
Schyl się po drobniaka
Schyl się po drobniaka
(imgur.com)
0
0

Tę podłogę wykonano nie z paneli, płytek czy marmuru. Zamiast nich ułożono... monety. Łączna wartość tych pieniędzy to ok. 130 dol., więc nie aż tak dużo. Droższe były za to pozostałe materiały.

21
0
0
bDoMrdsf
KOMENTARZE
(21)
moj nik
4 lata temu
I tak oto wyglada lokowanie kapitalu w nieruchomosc :)
viva
4 lata temu
gdyby tak zrobic w polsce to mozna isc do wiezienia. Serio. Wykorzystywanie monet np jako podkladki albo do robienia ozdob jest wg polskiego prawa przestepstwem....
bul w nadziej...
4 lata temu
Mnie się podoba, oryginalne. A nie wszędzie tylko panele do bulu.
bDoMrdsj
upss
4 lata temu
świetny pomysł, jeszcze lepsze wykonanie!!!
on sc
4 lata temu
mistrz swiata poprostu.to jest prawdziwy bohater domu
Najnowsze komentarze (21)
Andrzej
4 lata temu
A może by tak pionowo jak w Ermitażu bo nie wypadało deptać podobizny cara a orła tym bardziej.
bas
4 lata temu
To dobre, ale chyba tylko w muzeum ciekawego bilonu!
tonieja100
4 lata temu
fajny pomysł.Ja to sobie zrobię w przedpokoju tapetę z mandatów i nie zapłaconych rachunków .
kris3000
4 lata temu
żywica zaraz się porysuje i nie będzie już takiego efektu
do wszystkich...
4 lata temu
"Polskie prawo nie przewiduje odpowiedzialności za niszczenie obiegowych banknotów czy monet. Takie czyny nie są penalizowane i taką też przekazaliśmy odpowiedź policji na pytanie z jej strony – przyznaje Aleksander Proksa, dyrektor departamentu prawnego NBP. Ustawodawca powinien wprowadzać kary za czyny zagrażające bezpieczeństwu państwa, a zniszczenie monety nie jest takim czynem. "
niko
4 lata temu
a ja widzę jedną niechlujnie przekręconą!
elelkt
4 lata temu
ciekawe czy to legalne? te monety nie wroca juz do obiegu. wiadomym jest ze niszczenie poeniedzy legalnym nie jest a to jest zmarnowanie wg mnie
Andromeda
4 lata temu
Banknoty i monety wg. naszego prawa nie sa nasze ,tylko panstwa ,wiec nie mozna sobie zrobic takiej podlogi,chyba ze mamy monety z innego kraju.
bDoMrdsb
mjr rez
4 lata temu
Jeśli ktoś zrobił sobie podłogę z monet, nawet wycofanych z obiegu, to popełnił przestępstwo. Niszczenie środków płatniczych, w tym i bilonu, jest niestety przestępstwem. Był w Polsce przypadek, w połowie lat dziewięćdziesiątych, gdzie jakiś rolnik z braku podkładek, położył na dachu stodoły papę a jako podłkadek pod gwoździe użył aluminiowych jednozłotówek, które były tańsze, niż podkładka stalowa o tym samym rozmiarze. No i usłużny sąsiad doniósł gdzie trzeba i pan miał kłopot karny. Niestety, nawet starych pieniędzy z Waryńskim, Świerczewskim, Bemem, Dąbrowskim, Kościuszką i innym Kopernikiem, niszczyć nie można, nawet dwudziestki z Nowotką. Warto o tym pamiętać.
Pawel
4 lata temu
Czy to jest zgodne z prawem?chyba nie!!
xxx
4 lata temu
Gdzie szacunek dla godła ? Kiedyś ludzie za to ginęli a teraz można podeptać...
wąchacz
4 lata temu
żywica epoksydowa! kocham ten zapach!
debile czy ja...
4 lata temu
to ile kosztowała 150 jak na początku napisali czy 300?
S.
4 lata temu
Uważnie przyjrzałem się.
bDoMrdrN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
9.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
bDoMrdrO
7.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
6.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
bDoMrdrP
5.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
4.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDoMrdrQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić