10-letnia Nikola nagle zniknęła. Pilny komunikat policji

Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu prowadzi pilne poszukiwania 10-letniej Nikoli Świętalskiej, która zaginęła 13 marca 2025 roku. Mundurowi apelują o pomoc w ustaleniu, co stało się z dziewczynką.

Zaginęła Nikola ŚwiętalskaZaginęła Nikola Świętalska
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
Mateusz Domański

Nikola Świętalska ostatni raz widziana była w dniu 13 marca (czwartek) około godziny 18:30 w rejonie Placu Kilińskiego w Zgierzu.

Nikola ma około 134 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę oraz długie, jasne włosy.

W dniu zaginięcia ubrana była w charakterystyczne różowe futerko, fioletowe spodnie oraz sportowe buty zapinane na rzepy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Figura o cukrzycy, diecie i swoich urodzinach.

Zgierz. Policja apeluje o pomoc

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Nikoli lub może przyczynić się do jej odnalezienia, proszony jest o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu pod numerami telefonów: 47 842 52 00, 47 842 52 01 lub numerem alarmowym 112.

Policja opublikowała zdjęcia zaginionej Nikoli:

Wybrane dla Ciebie