aktualizacja 

Dziecko urodziło dziecko. Nikt nie zauważył, że jest w ciąży

50

Szokujące doniesienia z Hiszpanii. 12-latka miała zajść w ciąże w trakcie pandemii. Nikt nie zauważył, że nosi w sobie dziecko. Poród niemowlaka był dla wszystkich niespodzianką.

Dziecko urodziło dziecko. Nikt nie zauważył, że jest w ciąży
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Do szokujących narodzin miało dojść 13 grudnia. 12-latka wydała na świat chłopca w domu swojej matki w północno-hiszpańskim regionie Kantabrii. Sprawa wzbudziła wiele emocje wśród lokalnych mediów, które rozgłosiły ją na cały świat.

Rodzina chroni prywatność dziewczynki, dlatego nie wypowiedziała się w sprawie. Podobno wszyscy członkowie byli zaszokowani ciążą nastolatki. Nikt nie zauważył, że 12-latka jest w ciąży. Ta miała w nią zajść na samym początku pandemii koronawirusa w marcu. Po powrocie do szkoły również nauczyciele i uczniowie tego nie dostrzegli.

Poród był dla rodziny wielkim zdziwieniem. Do domu wezwano służby ratunkowe. Na szczęście przybyły na czas, dzięki czemu 12-latka bezpiecznie wydała na świat syna. Noworodek trafił do szpitala uniwersyteckiego Marques de Valdecilla w mieście Santander. Nadal przebywa tam na obserwacji.

Kto jest ojcem dziecka?

Nie wiadomo, kto jest ojcem nowo narodzonego chłopca. Służby ustalają szczegóły w tej sprawie, gdyż stosunek płciowy z osobą w tak młodym wieku na terenie Hiszpanii jest nielegalny. Według lokalnych mediów ojcem jest 17-latek, który był blisko rodziny i mieszkał z nią w tym czasie. Śledztwo nadal trwa, a podejrzenie nie zostało jeszcze potwierdzone.

Zobacz także: Orlen kupuje Polska Press. "Biznesowa decyzja o repolonizacji"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić