o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę

94
Podziel się

Policjanci zatrzymali sprawczynię brutalnego pobicia 40-letniej mieszkanki Głogowa. Okazała się nią 13-latka. Nastolatka przyznała się do pobicia, ale nie wyjaśniła powodów swojego działania - poinformowała "Gazeta Lubelska".

13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę
(Gazeta Lubelska, screen)
bDTPXdpN

W środę, 26 lipca, głogowscy policjanci zatrzymali 13-letnią mieszkankę Głogowa. Nastolatka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę. Policjanci podjęli działania natychmiast po tym, jak uzyskali informację o pobiciu oraz filmie zarejestrowanym przez świadka tego zdarzenia. Materiał zarejestrowany telefonem jest teraz materiałem dowodowym. Pokazuje on szczególnie brutalne działanie nastolatki.

Zatrzymana 13-latka została przesłuchana i przyznała się do pobicia. Nie wyjaśniła jednak dlaczego to zrobiła. Pokrzywdzona 40-latka twierdzi, że została zaatakowana bez żadnego wyraźnego powodu, przewrócona na ziemię i dotkliwie skopana. Sprawa zostanie przekazana do sądu dla nieletnich.

bDTPXdqq
KOMENTARZE
(94)
Jurek Owsiak
4 lata temu
Róbta, co chceta...
Fan bamberga
4 lata temu
W przyszlosci elektorat nowoczesnej i po. W zakladach karnych 90% poparcie dla po. Nowoczesne wartosci europejskie bez Boga.
Stanisław Lip...
4 lata temu
A świadek zamiast nagrywać telefonem nie mógł obronić tej kobiety? Nie ma nic bardziej upokarzającego dla ofiary niż zostać sfilmowanym w swoim nieszczęściu i jeszcze na domiar publikowane jest to w sieci.
bDTPXdqr
Bolek i Lolek...
4 lata temu
Z tego nic już dobrego nie wyrośnie zamknąć na lata i wysłać do kamieniołomów niech złapie....a za łyżkę ryżu i wodny na boso i z gołymi łapami.
Jeździec Apok...
4 lata temu
Policjanci podjęli działania natychmiast po tym, jak uzyskali informację o pobiciu oraz filmie zarejestrowanym przez świadka tego zdarzenia. To jest chyba jakiś absurd. Zamiast pomóc kobiecie i obezwładnić karynę to wyjął telefon i nagrywał. W tej chwili świadek za takie nie udzielenie pomocy powinien dostać karę za niespełnienie obywatelskiego obowiązku. Rozumując dzisiejsze poglądy i ideologię ludzi. Jeśli masz wypadek samochodowy to lepiej aby telefon i twoje ręce nie doznały uszkodzeń bo po pomoc musisz zadzwonić sam gdyż reszta wyjmie telefon zamiast wezwać pomoc. A resuscytację musisz sam na sobie przeprowadzić.
Najnowsze komentarze (94)
luz
12 miesięcy temu
to jest fanka pis i 500 plus pewnie żądała podwyszki
Dopbra zmiana
4 lata temu
"W istocie rzeczy gdyby ta kobieta broniąc się spuściła manto gówniarze to włuczyłaby się po sądach za pobicie dziecka" i tu jest sedno sprawy. Gówniarze doskonale wiedzą, że mogą robić co chcą, i robią, bo nic im nie grozi (śmieją się w twarz dorosłym przede wszystkim nauczycielom).
Renegat
4 lata temu
W istocie rzeczy gdyby ta kobieta broniąc się spuściła manto gowniarze to włuczyłaby się po sądach za pobicie dziecka . Bo przecież tak nie można a smark będzie się jej śmiał w twarz .
Jola
4 lata temu
Nie rozumiem dlaczego kobieta się nie broniła -gdyby to na mnie trafiło dziewucha nieźle by oberwała
Sędzia Dred
4 lata temu
Tego co kręcił fil też bym pociągną za współudział.
ewa
4 lata temu
i kto to nagrywał tej gowniarze bym dala tak ze zeby by zbierala a ta ko0bieta dorosla i taka durna dala sie byc moze niepelnosprawna?
gość
4 lata temu
kościół i PiS nie uczą przemocy Panie Antoni
Ciekawski
4 lata temu
Dlaczego " operator" nie pomógł ofierze? Czy to nie jest karalne " nieudzielenie pomocy"?
bDTPXdqj
k.w.b.
4 lata temu
w dyby zamknąć i niech ja pukają ile chcą
asfasf
4 lata temu
a kto filmował?
Tu i teraz
4 lata temu
...rodzice przepili dziecku 500+ i stad taka agresja...w PIS - e to codzienność
robert
4 lata temu
Jaki sąd dla nieletnich? normalny sąd dla dorosłych i wyrok 20 lat więzienia minimum
nanana
4 lata temu
to nie jest wyniesienie lizaka czy innych słodyczy ze sklepu czy solo po szkole 1 na 1 za takie czuny sadzić jak dorosłą osobę to są świadomi ludzie doskonale wiedzą co robią gimnazjum, szkoła średnia, to już są obywatele w ostatnim stadium kształtowania i za swoje czyny powinni odpowiadać w odpowiedni sposób .
puhacz
4 lata temu
O reproduktora walczyły...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić