15-latek zabił własną matkę. Zrobił to na oczach wnuczki

7

Aime Salinas-Alvarado właśnie opiekowała się wnuczką, gdy została śmiertelnie postrzelona. Bliskich 47-latki zszokowała tożsamość oprawcy. Okazało się, że za śmiercią Salinas-Alvarado stał jej własny syn. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic zabrał samochód matki.

15-latek zabił własną matkę. Zrobił to na oczach wnuczki
Aime Salinas-Alvarado została zastrzelona przez własnego syna (Dallas Police Department)

Rodzinny dramat rozegrał się w Dallas w stanie Teksas. Jak podaje New York Post, dzień śmierci Aime Salinas-Alvarado spędzała w domu, gdzie opiekowała się 2-letnią wnuczką.

Syn zastrzelił matkę. Wszystko w obecności małej dziewczynki

Po tym, jak 15-letni syn zastrzelił Aime Salinas-Alvarado, zaczął szukać kluczyków do należącego do matki auta. Następnie zabrał 2-letnią dziewczynkę i podrzucił ją do domu pradziadków na na McLean Avenue.

Ponieważ pradziadkowie dziewczynki nie wiedzieli, skąd na ich podwórku nagle pojawiła się 2-latka, zaalarmowali o wszystkim policję. Jak poinformowali w rozmowie z funkcjonariuszami, dzieckiem miała zajmować się jego babcia, czyli właśnie Aime Salinas-Alvarado.

Zobacz także: Zobacz też: "Opowiem ci o zbrodni": koszmarne morderstwo nastolatków

Policja udała się do domu Aime Salinas-Alvarado przy Lynnacre Drive. Na miejscu funkcjonariusze zastali przerażający widok – 47-latka leżała martwa z pojedynczą raną postrzałową w głowie.

Funkcjonariusze policji szybko ustalili, że za śmiercią 47-latki stoi jej nastoletni syn. Po dokonaniu zabójstwa oraz odwiezieniu 2-latki do pradziadków chłopiec pojechał do swojego kolegi.

15-latek został aresztowany i przyznał się do popełnionego czynu. Nastolatek został osadzony w Zakładzie Karnym dla Nieletnich Henry'ego Wade'a, gdzie usłyszał zarzut morderstwa. Na razie nie wiadomo, dlaczego chłopiec zdecydował się pozbawić życia własną matkę.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić