2-latek zastrzelił matkę. Rozmawiała przez Zoom ze współpracownikami

332

Shamaya Lynn właśnie pracowała zdalnie, gdy ktoś strzelił jej prosto w głowę. Przerażeni koledzy natychmiast zawiadomili policję. Obrażenia okazały się jednak na tyle dotkliwe, że 21-latka zmarła. Okazało się, że za wszystkim stał 2-latek.

2-latek zastrzelił matkę. Rozmawiała przez Zoom ze współpracownikami
W chwili śmierci Shamayi Lynn miała zaledwie 21 lat (Facebook)

Według ustaleń New York Post broń, z której zginęła Shamaya Lynn, należała do ojca chłopca. Veondre Avery przechowywał pistolet w dziecięcym plecaku z bohaterami bajki "Psi patrol".

Młoda mama została zastrzelona przez syna. Ojciec oskarżony

Według ustaleń śledczych 2-latek z łatwością dostał się do broni w plecaku, ponieważ Veondre Avery pozostawił go na podłodze w sypialni. W chwili tragedii ojca dziecka nie było w domu – funkcjonariuszy zaalarmowali koledzy Shamayi Lynn, z którymi rozmawiała na Zoom.

Gdy Veondre Avery wrócił do domu, zastał przerażający widok. 22-latek zadzwonił na policję, nieświadomy, że wcześniej zrobili to współpracownicy zmarłej. Poinformował, że jego partnerka jest bezwładna, a w całym pomieszczeniu jest krew.

Dosłownie przed chwilą wróciłem do domu. Wszedłem do pokoju, a moja dziewczyna, która pracowała przy komputerze, jest po prostu bezwładna. Wszędzie jest krew – mówił Veondre Avery w rozmowie z dyżurnym policji (New York Post).
Zobacz także: Zobacz też: Zastrzelili trzynastoletniego chłopca. Policja publikuje nagranie z interwencji

W wyniku śledztwa Veondre Avery został aresztowany. 22-latkowi postawiono zarzuty zabójstwa oraz przechowywanie broni w sposób, który stwarzał zagrożenie. Sprawę prowadzi Biuro Prokuratora Stanowego Seminole-Brevard w stanie Floryda.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić