Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

17-letnia Ola zmarła podczas kąpieli w wannie. "Szereg nieszczęśliwych zdarzeń"

124
Podziel się:

17-letnia Aleksandra zmarła podczas kąpieli w wannie. Do tragedii przyczyniła się ładowarka do telefonu, którą znaleziono w wodzie. Nastolatka zmarła w wyniku porażenia prądem. Prokuratura Rejonowa w Lęborku właśnie poinformowała, o najnowszych ustaleniach śledczych w tej sprawie.

17-letnia Ola zmarła podczas kąpieli w wannie. "Szereg nieszczęśliwych zdarzeń"
17-letnia Aleksandra zmarła podczas kąpieli w wannie. (Instagram)

Zabawa telefonem w trakcie kąpieli miała tragiczny finał dla Oli z Lęborka (woj. pomorskie). W nocy z 11 na 12 kwietnia br. ciało 17-latki znaleziono w wannie. W wodzie znajdował się także telefon komórkowy podłączony do prądu.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci nastolatki było porażenie prądem. Prokuratura z Lęborka właśnie umorzyła śledztwo ws. śmierci 17-letniej Oli. Śledczy ustalili, że do tragedii przyczyniła się niesprawna ładowarka do telefonu, którego nastolatka używała podczas kąpieli.

Ładowarka była niesprawna, nie była ona oryginalna, do tego [doszło - przyp. red.] samo posługiwanie się nią w wannie, co spowodowało porażenie prądem i zgon pokrzywdzonej - wyjaśnił prokurator Patryk Wegner z Prokuratury Rejonowej w Lęborku w rozmowie z TVN24.

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. śmierci 17-latki

Prokurator dodał, że "śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Lęborka umorzono z powodu braku znamion czynu zabronionego".

Biegły elektronik ustalił, że przyczyną śmierci był szereg nieszczęśliwych zdarzeń - przekazał Patryk Wegner w rozmowie z TVN24.
Zobacz także: Odkrycie na Górze Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym. Woda odsłoniła ludzkie kości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(124)
wnioski
11 miesięcy temu
Ludzie którzy robili jej sekcję zwłok to prawdziwi szczęściarze. Piękne i nieuszkodzone ciało 17 latki.
Realista
11 miesięcy temu
"Biegły elektronik ustalił, że przyczyną śmierci był szereg nieszczęśliwych zdarzeń - przekazał Patryk Wegner w rozmowie z TVN24." - To nie był szereg nieszczęśliwych zdarzeń, tylko mega głupota nastolatki, panie elektryk! Znam podobnego elektryka z Gdańska. Też taki mundry.
Jerzy
11 miesięcy temu
Przykre ale inaczej niz selekcja naturalna tego nie mozna nazwac...wejsc do wody z kablem pidlaczonym do kontaktu, to nie jest nieszczesliwy wypadek tylko glupota spowodowana niedouczeniem
Polak w UK
11 miesięcy temu
Dlatego m.in. w Wielkiej Brytanii nie ma gniazdek elektrycznych w lazienkach, a ich instalowanie jest nielegalne.
Efekt
11 miesięcy temu
Przecież to jest niemożliwe ładowarka do telefonu przekazuje już bezpieczne napięcie 5v i przy takim nic się nie stanie. Przecież nie wpadła z gniazdkiem do wany?
JaaaaAA
11 miesięcy temu
Skąd oni tych biegłych wzięli spod monopolowego. W jaki sposób konkretnie 230V pojawiło się na wannie jeśli ktoś choć trochę zna budowę ładowarki nawet zewnętrzna wie że to nie mozliwe
Bbb
11 miesięcy temu
Inteligencji nie kupisz. Z inteligencja trzeba sie urodzic...
Fdfg
11 miesięcy temu
Dziecka szkoda, ale bezmyślność kompletna. Kto mądry wchodzi do wanny z telefonem w ręku i to podłączonym do prądu.
Ewa
11 miesięcy temu
Kompletna bezmyślność.
Dino84
11 miesięcy temu
Szkoda. Taka młoda piękna .....
Sri
11 miesięcy temu
Dzisiejsze pokolenie to nawet kąpie się że smyczą czyli telefonem.
ABC
11 miesięcy temu
W gimbazie jej tego nie nauczyli i to są tego efekty.
Rollo
11 miesięcy temu
Głupota była przyczyną. W szkole tego nie uczą, że niewolno używać suszarki, czy telofonu podłączonych blisko wanny, bo gdy wpadną do wanny, to następuje śmierć! Moja znajoma się kąpała i strąciła do wanny włączoną suszarkę. Wydawało jej się, że woła córkę, ale to było tylko złudzenie. Córka jej nie słyszala, bo mięśnie w ustach nie dzialały. Na wodzie ukazał się ogień. Miala straszliwe szczęście bo wtedy stała i ostatkiem sił, gdy się już przewracala do wanny, uderzyła ręka we włączony kabel w gniazdku, który wypadl. To ją uratowało. Ludzie, rozumu nie kupicie na lekcjach religii. Wy potrzebujecie lekcje etyki, żeby was nauczyli życia i przystosowania do życia w społeczenstwie!!
Zuzanna
11 miesięcy temu
Z telefonem w dłoni i oczami ,,wlepionymi" w ekran włażą BEZMYŚLNIE pod 1- samochód! 2- pod tramwaj! 3- pod autobus! 4- pod pociag! 5- pod cięzarówkę! 6- nawet do wanny wypelnionej wodą wchodzą z telefonem! Sami proszac sie w ten sposób o śmierć!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić