17-letnia Ola zmarła podczas kąpieli w wannie. "Szereg nieszczęśliwych zdarzeń"

212

17-letnia Aleksandra zmarła podczas kąpieli w wannie. Do tragedii przyczyniła się ładowarka do telefonu, którą znaleziono w wodzie. Nastolatka zmarła w wyniku porażenia prądem. Prokuratura Rejonowa w Lęborku właśnie poinformowała, o najnowszych ustaleniach śledczych w tej sprawie.

17-letnia Ola zmarła podczas kąpieli w wannie. "Szereg nieszczęśliwych zdarzeń"
17-letnia Aleksandra zmarła podczas kąpieli w wannie. (Instagram)

Zabawa telefonem w trakcie kąpieli miała tragiczny finał dla Oli z Lęborka (woj. pomorskie). W nocy z 11 na 12 kwietnia br. ciało 17-latki znaleziono w wannie. W wodzie znajdował się także telefon komórkowy podłączony do prądu.

Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci nastolatki było porażenie prądem. Prokuratura z Lęborka właśnie umorzyła śledztwo ws. śmierci 17-letniej Oli. Śledczy ustalili, że do tragedii przyczyniła się niesprawna ładowarka do telefonu, którego nastolatka używała podczas kąpieli.

Ładowarka była niesprawna, nie była ona oryginalna, do tego [doszło - przyp. red.] samo posługiwanie się nią w wannie, co spowodowało porażenie prądem i zgon pokrzywdzonej - wyjaśnił prokurator Patryk Wegner z Prokuratury Rejonowej w Lęborku w rozmowie z TVN24.

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. śmierci 17-latki

Prokurator dodał, że "śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Lęborka umorzono z powodu braku znamion czynu zabronionego".

Biegły elektronik ustalił, że przyczyną śmierci był szereg nieszczęśliwych zdarzeń - przekazał Patryk Wegner w rozmowie z TVN24.
Zobacz także: Odkrycie na Górze Trzech Krzyży w Kazimierzu Dolnym. Woda odsłoniła ludzkie kości
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić