o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aniela Siwek
|

4-latek w samej bieliźnie na ulicy. Rodzice kompletnie pijani

1
Podziel się

W Kętrzynie (woj. warmińsko-mazurskie) 4-latek spacerował po ulicach ubrany jedynie w bieliznę, koszulkę i buty. Policja odwiozła go do domu, gdzie zastała kompletnie pijanych rodziców chłopca.

4-latek w samej bieliźnie na ulicy. Rodzice kompletnie pijani
(Policja)
bDgigkQB

Do zdarzenia doszło w czwartek 12 czerwca. Około godziny 17.00 dzielnicowy, który był już po służbie, zawiadomił komendę, że zauważył małe dziecko spacerujące po ulicach w samej bieliźnie i koszulce.

Chłopiec był przestraszony i zdezorientowany. Nie wiedział gdzie mieszka. Dzielnicowy został z nim do przyjazdu patrolu. Okazało się, że 4-latkiem miała zaopiekować się starsza siostra.

bDgigkQD

Chłopiec wyszedł z domu podczas chwilowej nieobecności siostry. Jego rodzice w tym czasie spali po wypiciu znacznej ilości alkoholu.

Pijany próbował wskoczyć na statek. Wszystko nagrały kamery

Na komendę, po znacznym upływie czasu, zgłosił się ojciec dziecka. 45-latek tłumaczył, że pił alkohol z matką dziecka i oboje byli przekonani, że maluchem zajmuje się siostra.

bDgigkQJ

Policja sprawdziła stan trzeźwości mężczyzny. Miał w organizmie 2 promile alkoholu. Po jakimś czasie na komendę zgłosiła się także matka 4-latka. Ona również była pijana i miała niecałe 2 promile. Chłopiec jest obecnie pod opieką pełnoletniej siostry.

bDgigkRe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Lgbt
5 miesięcy temu
Przystojny ten policjant ze zdjęcia mrrr
Najnowsze komentarze (1)
Lgbt
5 miesięcy temu
Przystojny ten policjant ze zdjęcia mrrr
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić