46-latki poszukiwały dziesiątki osób. Jej zwłoki znaleziono w przydomowym szambie

36

Tragiczny finał poszukiwań 46-latki ze Zgierza (woj. łódzkie). W sobotę rano kobieta wyszła z domu i słuch po niej zaginął. W akcję zaangażowały się służby oraz wolontariusze. Po kilku godzinach poszukiwań zwłoki zaginionej znaleziono na jej własnej posesji.

46-latki poszukiwały dziesiątki osób. Jej zwłoki znaleziono w przydomowym szambie
Ciało kobiety znaleziono w przydomowym szambie. Zdj. ilustracyjna (Getty Images, Artur Henryk Bialosiewicz)

W sobotę 10 grudnia na komendę w Zgierzu wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu jednej z mieszkanek. 46-latka wyszła rano z domu i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Służby wszczęły szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą, w którą zaangażowano bardzo wiele osób, w tym wolontariuszy, strażaków i strażaków ochotników ze Zgierza, Justynowa i Łodzi. W poszukiwaniach pomagała także Grupa Dronowa z Warszawy i patrole Straży Ochrony Kolei.

Jednocześnie Komenda Powiatowa Policji udostępniła w sieci wizerunek i rysopis zaginionej, wraz z prośbą o kontakt skierowaną do wszystkich osób, które mogły posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zignorował szlaban na Lubelszczyźnie. Kamera nagrała, co zrobił na przejeździe kolejowym

Akcja trwała do późnych godzin wieczornych. Około godziny 22:40 służby dokonały wstrząsającego odkrycia. Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza odnalazła 46-latkę na terenie zamieszkiwanej przez nią posesji, a dokładnie w przydomowym szambie.

Kobieta nie wykazywała żadnych czynności życiowych. Jak informuje lokalny portal tuzgierz.pl, ze względu na stan 46-latki ratownicy nie przeprowadzili resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Jak na razie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do tragedii. Niewykluczony jest zarówno udział w zdarzeniu osób trzecich, targnięcie się na własne życie, jak i nieszczęśliwy wypadek. Szczegółowe okoliczności sprawy będzie badać policja pod nadzorem prokuratury.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić