Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

5-latka umierała na słońcu. Żona członka Państwa Islamskiego patrzyła

52
Podziel się

Zniewolona i związana pięcioletnia dziewczynka z Niemiec została wystawiona na słońce i pozostawiona sama sobie. Umierała w męczarniach przez kilka godzin. Sąd w Monachium wydał wyrok.

5-latka umierała na słońcu. Żona członka Państwa Islamskiego patrzyła
Jennifer W. przed sądem (Getty Images)
bEUQtrnp

Proces, który odbył się w Monachium, dotyczył Jennifer W., żony członka Państwa Islamskiego, który odpowiada za śmierć dziewczynki. 30-latka miała bezczynnie przyglądać się czynom męża i nie reagować, kiedy 5-latka powoli umierała.

10 lat za pomoc w zabójstwie i terroryzm

Sąd uznał Jennifer za winną m.in. przynależności do zagranicznej organizacji terrorystycznej, pomocnictwa w usiłowaniu zabójstwa, zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości. Jak przekazuje Deutsche Welle, skazano ją na 10 lat pozbawienia wolności.

bEUQtrnr

Jennifer W. w 2014 roku wyjechała do Iraku, aby dołączyć do terrorystycznej milicji "Państwa Islamskiego" i poślubić jednego z bojowników tej organizacji. W 2015 roku para porwała 5-letnie dziecko jezydów, a następnie doprowadziła do jego śmierci. Według przekazów medialnych, za karę, że dziewczynka się zmoczyła, została przykuta łańcuchami do dziedzińca.

Zgodnie z wyrokiem Jennifer W. nie zrobiła nic, aby pomóc dziecku, mimo że było to dla niej "możliwe". Wręcz przeciwnie, groziła, że ​​zastrzeli dziewczynę, jeśli nie przestanie płakać. Dziecko zmarło z pragnienia. Jak powiedzieli sędziowie Jennifer W., "od początku musiała się spodziewać, że dziecku przywiązanemu w upale słońca grozi śmiertelne niebezpieczeństwo".

bEUQtrnx
Oskarżona była świadoma antyludzkich celów i działań tzw. Państwa Islamskiego, kiedy wyjechała do Iraku, by przyłączyć się do tej organizacji - podkreślił sąd w Monachium. Jennifer W. i jej mąż wykorzystywali matkę zmarłej dziewczynki jako niewolnicę domową - powiedział sędzia Baier w uzasadnieniu wyroku.
Zobacz także: "To może obalić rząd PiS". Poseł Nowej Lewicy nie ma wątpliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQtrnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
piekło na zie...
miesiąc temu
Islam nadchodzi ze swoją doktryną "żarliwej miłości" do bliźniego. Niech się bardziej rozprzestrzeni, będziecie mieć jak w "Islamskim raju".
Słownik.
miesiąc temu
„…świadoma antyludzkich celów…” nie da się jakoś bardziej po ludzku?
Lewica
miesiąc temu
Wzbogacenie kulturowe
bEUQtrnT
lee
miesiąc temu
śmiech na sali, kpina
siwy kruk
miesiąc temu
10 lat? To kpina. Takim tylko ołów się należy.
Nikola 15
miesiąc temu
To są ludzie z zasadami. A gdzie filmik?
???
miesiąc temu
Jedyna nadzieja w osadzonych. Tylko jaki to ma sens. A co się stało z tym ujem jej mężem. Siedzi w Rajchu na socjalu ?
Basia
miesiąc temu
miłosierne panie w Polsce nie robią nic kiedy jeszcze mniejszym dzieciom odrywa się główki od tułowia, bo przecież każdy powinien mieć wybór
odessa88
miesiąc temu
Na pal z nia jak z Azja a nie wczasy bo i tak po dwuch latach ja wypuszcza
Nemeczek
miesiąc temu
Mam nadzieję, że w kiciu zajmą się nią ODPOWIEDNIO
:((
miesiąc temu
Ta 10 tylko a Brevik 3x tyle
Sędzia pokoju...
miesiąc temu
Przywiązać łańcuchem do kołka, zostawić na słońcu a przedtem naciąć skórę i nasmarować solą. Koniec zabawy w dobroduszność, bo dla takich morderców znaczy ona tylko słabość.
LewakI
miesiąc temu
7 co drugi slam Istanbul to morderca a oni ich sciaga ja do Europy zeby mordodwali europejczykow
bEUQtrnL
Remo
miesiąc temu
Ależ ten sąd wyrozumiały. Szkoda, że nie porywają dzieci sędziów, polityków, to może by im się ta miłość do ubogacania kulturowego trochę skurczyła.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić