52-latek nie miał wstydu. W kościele musiała interweniować policja

96

W jednym z kościołów na terenie powiatu krapkowickiego w województwie opolskim doszło do skandalicznej sytuacji. Policjanci musieli interweniować w świątyni z powodu pijanego mężczyzny, który zakłócał spokój.

52-latek nie miał wstydu. W kościele musiała interweniować policja
Pijany nie chciał wyjść z kościoła (zdjęcie ilustracyjne) (Wikimedia Commons)

Portal tygodnik-krapkowicki.pl poinformował o niecodziennym zdarzeniu. W jednym z kościołów na terenie powiatu krapkowickiego w województwie opolskim musiała interweniować policja.

13 marca doszło tam do skandalicznej sytuacji z udziałem pewnego mężczyzny. Sprawę zgłosił jeden z naocznych świadków incydentu.

Policja otrzymała zgłoszenie 13 marca około godziny 13:00. dyżurny krapkowickiej komendy został powiadomiony o nietrzeźwym, który zakłóca spokój w kościele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "To wyraz pogardy". Schetyna komentuje "aferę mięsną"

Pod wskazany adres został wysłany radiowóz. Na miejscu policjanci potwierdzili skargę. Pijany mężczyzna przebywał wewnątrz świątyni i zachowywał się bardzo nieodpowiednio.

Wybryki mężczyzny zostały niezwłocznie zakończone przez policjantów. Pijany 52-latek został przez nich zatrzymany. W czasie interwencji na jaw wyszły interesujące fakty na jego temat. Okazało się, że mieszkaniec gminy Strzeleczki od pewnego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem 52-latek wpakował się w tarapaty. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary zastępczej, za kierowanie pojazdem innym niż mechaniczny, w stanie nietrzeźwości.

Policjanci doprowadzili go do zakładu karnego, gdzie niezwłocznie rozpoczął odbywanie kary.

Coraz częściej słyszy się o niepokojących sytuacjach w kościołach na terenie całej Polski. Zaledwie kilka dni przed opisanym wyżej incydentem doszło do innej skandalicznej sytuacji.

Nastolatkowie opublikowali na TikToku wideo, na którym jeden z nich wszedł do kościoła w czasie mszy i włączył wulgarną piosenkę.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić