Toruń. Mścił się za złe parkowanie. Policja ścigała go od czerwca

117

Policjanci z Torunia zatrzymali 60-letniego mieszkańca Bydgoskiego Przedmieścia, który zniszczył scyzorykiem karoserię w kilkunastu autach. Tłumaczenia mężczyzny wprawiły funkcjonariuszy w osłupienie.

Toruń. Mścił się za złe parkowanie. Policja ścigała go od czerwca
Mieszkaniec Bydgoskiego Przedmieścia usłyszał 15 zarzutów zniszczenia mienia. (Policja)

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście zatrzymali 60-latka, który za pomocą scyzoryka niszczył karoserię aut. Zdaniem mężczyzny właściciele pojazdów parkowali w niewłaściwy sposób oraz w niedozwolonych miejscach, dlatego w ten sposób postanowił dać im nauczkę.

Kryminalni z Torunia poszukiwali sprawcy zniszczeń od połowy czerwca tego roku. Wtedy do komisariatu zgłosiły się pierwsi pokrzywdzeni właściciele zniszczonych auta. Jak się okazało, ktoś ostrym narzędziem, rysował karoserię pojazdów zaparkowanych w Toruniu przy ul. Asnyka i Broniewskiego.

60-latek usłyszał 15 zarzutów

Policjanci zebrali materiał, który pozwolił na zatrzymanie 60-letniego mieszkańca Bydgoskiego Przedmieścia. Mieszkaniec Bydgoskiego Przedmieścia usłyszał 15 zarzutów zniszczenia mienia.

Straty, jakie spowodował 60-latek to nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jak się okazało, podejrzany jest właścicielem motoroweru. Jednak od kilku lat nim nie jeździ, ponieważ sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz przyjdzie mu odpowiedzieć za ich uszkodzenie. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia.

Zobacz także: Potrącił dziecko na pasach. Lubuska policja publikuje nagranie i apeluje do kierowców
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić