Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Afera w Sanoku. Burmistrz ma problemy przez Facebooka

8
Podziel się:

Burmistrz Sanoka - Tomasz Matuszewski został oskarżony o kupowanie "lajków" na Facebooku. Sam zainteresowany odniósł się do tego w bardzo zdecydowany sposób.

Afera w Sanoku. Burmistrz ma problemy przez Facebooka
Afera w Sanoku. Oskarżenia w kierunku burmistrza (Facebook)

Tomasz Matuszewski od 2018 roku jest burmistrzem Sanoka. Startował jako kandydat bezpartyjny, popierany przez lokalnych samorządowców. W drugiej turze osiągnął wynik 59 procent, wygrywając różnicą 2649 głosów z burmistrzem Tadeuszem Pióro z Prawa i Sprawiedliwości.

Matuszewski dba o kontakt z mieszkańcami miasta w mediach społecznościowych. I tutaj właśnie pojawiły się mocne oskarżenia.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, duża liczba polubień pod postem Tomasza Matuszewskiego wzbudziła zainteresowanie sanoczan. Sprawdzili oni, kto zostawił lajka i okazało się, że post zainteresował w dużej mierze osoby o niepolskich nazwiskach. Według nich były to fałszywe konta.

Burmistrz odpowiada

Tomasz Matuszewski odpiera te zarzuty. Uważa, że to "celowe działanie osób", które w ten sposób próbują zaszkodzić jego wizerunkowi.

45-latek odniósł się do wszystkich oskarżeń na Facebooku. Podkreśla, że takie działania jak kupowanie lajków, mogą doprowadzić do zablokowania konta przez administrację Facebooka.

Zachodzi podejrzenie, że może to być działanie celowe osób, które w ten sposób próbują zaszkodzić wizerunkowi burmistrza. Pojawia się pytanie, po co miałbym to robić? Dziękuję za informację o tym fakcie, ale proszę mi wierzyć, mam na głowie o wiele ważniejsze sprawy niż akurat ta, tak czy inaczej, dziękuję za zainteresowanie moim profilem - napisał burmistrz.
Zobacz także: Rafa koralowa w autokarze, żółw stepowy w Hummerze. Odkrycia funkcjonariuszy IAS w Lubelskiem
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Ola
6 miesięcy temu
Mnie problem hejtu czy oszustw na Facebooku nie dotyczy, a to z prostego powodu. Nie posiadam Facebooka.
Malangsveien
6 miesięcy temu
W tym glopim kraju sa tylko skandale albo afery nigdy sie to nie skonczy
Martinez
6 miesięcy temu
już widzę bezpartyjność tego EuroSługusa za plecami Flaga okupanta Unii EurPejsów a flagi Polski brak ....
Sanoczanin od...
6 miesięcy temu
Sanok ma wreszcie burmistrza z poza układu lokalnych rodów dobrze odkarmionych .A także układów partyjnych. Pisanie głupot że obecny burmistrz mieszkał na studiach z obecnym europosłem to prymitywna zagrywka panów z Solidarnej Polski .Wystarczy zobaczyć ile lat ma burmistrz i ile europoseł. Obecny burmistrz Sanoka to chłopak który wie co to jest emigracja i jak zarabia się na chleb ciężką pracą. Nie dziwi nikogo z starych sanoczan że tak się go atakuje bo poprzerywał te stare zgniłe układy strych towarzyszy i układy synków i wnuków towarzyszy którzy od lat tym Sanokiem rzadzili i ten Sanok okradali .
Snk
6 miesięcy temu
A ja mam to w ... Widać, że jest to działanie ewidentnie przez kogoś prowokowane.
Emerytka
6 miesięcy temu
Każdemu Burmistrzowi przykleicie łatkę. Jesteśmy miastem do którego już wrony nie latają. Zróbcie coś dobrego dla rozwoju miasta a nie zajmujcie się bzdetami. Zobaczcie jak się Rzeszów rozwiną i jaką posiada powierzchnię. Należy iść do przodu a nie cofać się do tyłu. Jestem emerytką i boję się że Sanok za parę lat będzie miastem emerytów i będzie to smutny widok. Mamy młodego Burmistrza więc mu pomóżcie a jak nie to nie przeszkadzajcie. Szkoda czasu na takie spory i na nienawiść. Taka postawa prowadzi do nikąd a ponoć wszyscy jesteśmy religijni. Czas się opamiętać. Chcę zaznaczyć że nigdy nie należałam do żadnej partii ale twardo chodzę po ziemi i cenię zdrowy rozsądek.
Sanoczanin
6 miesięcy temu
On nie jest bezpartyjny. On tylko troszkę udaje. Proszę się zapytać z kim Matuszewski mieszkał w pokoju jak był na studiach. To dość znany europoseł z partii rządzącej.
Anka
6 miesięcy temu
W Sanoku bezpartyjny pokonał pisowca?. Niesłychane, ale to jest jakaś iskierka w tunelu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić