Aktor filmów dla dorosłych oskarżony. Podał ofierze egzotyczną truciznę

1

Nacho Vidal jeszcze do niedawna był znany wyłącznie ze swoich występów w filmach dla dorosłych. Wkrótce 47-latek może jednak trafić do więzienia. Powód? Hiszpan podał znajomemu środek, który miał wyleczyć go z uzależnienia, jednak okazał się śmiertelną trucizną.

Aktor filmów dla dorosłych oskarżony. Podał ofierze egzotyczną truciznę
Nacho Vidal to 47-letni gwiazdor filmów dla dorosłych, który wkrótce może trafić do więzienia (Getty Images, Europa Press Entertainment , Contributor)

Mężczyzna zmarły w wyniku otrucia to Jose Luisa Abada. Tragedia rozegrała się w lipcu 2019 roku w domu Vidala w Wenecji, jednak w sprawie niedawno doszło do nowych ustaleń. Ponieważ Abada zmagał się z poważnym uzależnieniem od kokainy, 47-latek zaproponował mu leczenie z wykorzystaniem tajemniczej substancji.

Aktor filmów dla dorosłych otruł znajomego egzotyczną trucizną

Jak podaje Daily Mail, Nacho Vidal zorganizował w swoim domu uroczystą "szamańską" ceremonię, w trakcie której odbywały się specjalne obrzędy. Wszystko było rejestrowane przez kamerę w telefonie.

W pewnym momencie Abada przyjął od 47-latka środek, który okazał się skrystalizowanym jadem ropuchy Kolorado. Ten gatunek występuje m.in. na pustynnych obszarach północnego Meksyku oraz amerykańskich stanów Kalifornia i Arizona. Ropucha wydziela niezwykle silną substancję psychodeliczną 5-MeO-DMT.

Zobacz także: Zobacz też: Vincent V. Severski: "Kula, trucizna i sztylet to nie są podstawowe narzędzia pracy oficerów wywiadu"

Jose Luisa Abada wdychał truciznę przez około 20 sekund, po czym zaczął płakać, a jego ręce i nogi zaczęły się poruszać w niekontrolowany sposób. Aktor filmów dla dorosłych podjął próbę ratowania znajomego, jednak bezskutecznie. Najpierw sam udzielił choremu pierwszej pomocy, po czym wezwał na pomoc pogotowie.

Ostatecznie Nacho Vidal został oskarżony o zabójstwo swojego znajomego. Sąd zwrócił uwagę na to, że 47-latek nie miał przygotowanego żadnego planu awaryjnego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Sam Vidal zapewnia, że kierowała nim wyłącznie chęć pomocy uzależnionemu od narkotyków koledze. Jak dowodził –m.in. w 2016 roku opublikował na ten temat film na You Tube – sam zażywał 5-MeO-DMT i przyniósł mu on wyłącznie pozytywne doznania.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić