Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Ale wpadka! Napalony Wikary wkręcił Karczewskiego

7
Podziel się:

Lech Kołakowski podjął decyzję o odejściu z Prawa i Sprawiedliwości. Na Twitterze pojawił się wpis, w którym "Kołakowski" ostro skrytykował obóz rządzący. Odpisał mu były wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski. Nie wiedział jednak, że właśnie padł ofiarą oszustwa.

Ale wpadka! Napalony Wikary wkręcił Karczewskiego
(ONS)

Lech Kołakowski podjął decyzję zarówno o odejściu z PiS, jak i klubu poselskiego. Polityk ogłosił swoje postanowienie w trakcie wywiadu dla RMF FM. Zauważył, że prawdopodobnie w konsekwencji jego rezygnacji partia utraci większość w Sejmie.

Lech Kołakowski odchodzi z PiS. Fałszywy wpis posła na Twitterze

Na Twitterze pojawił się wpis, którego autorem miał być właśnie Lech Kołakowski. Poseł oświadczył, że zdecydował się na odejście z PiS, ponieważ ugrupowanie przestało być prawicowe, a stało się "neomarksistowskie".

Moja decyzja o opuszczeniu Prawa i Sprawiedliwości podyktowana jest troską o Polskę, (...) PiS przestało być partią prawicową, a stało się ugrupowaniem neomarksistowskim – napisał na Twitterze internauta podszywający się pod Lecha Kołakowskiego.

Na wpis zareagował Stanisław Karczewski. Były marszałek Senatu odpisał "koledze" na Twitterze, zalecając, aby przemyślał swoje słowa w spokoju, a najlepiej wziął urlop. Zapewnił go również, że był po "właściwej stronie".

Lechu. Przemyśl w spokoju. Weź urlop tygodniowy. (...) Wygrywa jedna strona bądź druga. Zawsze byłeś po właściwej i niech tak pozostanie – odpisał Karczewski – jak sądził – Lechowi Kołakowskiemu.

Okazało się, że prawdziwym autorem wpisu był internauta znany jako "Napalony Wikary". Internauta zmienił nazwę na "Lech Kołakowski" i w konsekwencji wprowadził Stanisława Karczewskiego w błąd. Jednak zanim to nastąpiło, użytkownik zdążył odpisać Karczewskiemu.

Stanisławie, walka o Polskę jest także moją walką. Nie mogę jednak pozwolić na to, by przeciwnik rozbił nas od środka. Nie ma wroga na prawicy! – stwierdził "Napalony Wikary".

Lech Kołakowski aktualnie planuje stworzenie nowego klubu poselskiego. W jego skład mają wejść m.in. posłowie PiS, którzy zostali zawieszeni w prawach członka ugrupowania przez Jarosława Kaczyńskiego.

Ten tydzień będzie wiążący. Najprawdopodobniej dziś wieczorem spotkamy się z innymi posłami i będziemy ustalać szczegóły nowego koła poselskiego – zapowiedział Lech Kołakowski w rozmowie z RMF FM.
Zobacz także: Zobacz też: Taśmy Leszka Czarneckiego. "Wygląda to wszystko bardzo kiepsko"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
@@@
rok temu
Stasiu zapomniał zjeść dwa jabłka i przez to osłabiła się jego czujność.
Phi!
rok temu
nie ma się czym chwalić, nie sztuka wkęcić Adriana, albo Staszka
b'l
2 lata temu
Jestem zażenowany poziomem komentarzy na tym forum. Zamiast wyśmiewać polityka, należy potępić podszywanie się pod inne osoby. Tacy dowcipnisie powinni być z urzędu ścigani i pociągani do odpowiedzialności.
Donosił ???
2 lata temu
Jak taki Karczewski został lekarzem ??? Z jego poziomem ???
covid
2 lata temu
Karczewski nie jest w szpitalu jako lekarz
NERON
2 lata temu
Następny wkręcony. PAD pierwszy
hahaha
2 lata temu
Karczewski hahaha hahaha
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić