o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Ziści się czarny scenariusz dla PiS? Zawieszony poseł ujawnia

77
Podziel się

Coraz głośniej mówi się o kryzysie w partii Jarosława Kaczyńskiego. Ostatnio o swoim odejściu poinformował Lech Kołakowski. Zawieszony poseł PiS wyjawił, co przelało czarę goryczy.

Ziści się czarny scenariusz dla PiS? Zawieszony poseł ujawnia
Jarosław Kaczyński ma powody do obaw? (Getty Images)
bEaegKGJ

Lech Kołakowski o swoim losie opowiadał w RMF FM. - Dziś odchodzę z PiS. Nie jesteśmy uciekinierami, jesteśmy bohaterami. To grupa kilku osób. Rozmawiamy o nazwie koła - decyzje są już podjęte - mówił.

Później przedstawił czarny scenariusz dla PiS. Ocenił, że obóz rządzący "może stracić większość".

bEaegKGL
Kluczową przyczyną mojego odejścia z PiS jest ustawa "piątka dla zwierząt". Nie godzę się z jej zapisami. To jest bubel prawny. Ona przelała czarę goryczy - zaznaczał Kołakowski.

Odejście z bólem serca

Lech Kołakowski podkreślił ponadto, że z partii Jarosława Kaczyńskiego odchodzi "z bólem serca".

Wspominał, że w strukturach PiS działo się "wiele złego". Nawiązywał jednocześnie do "walk partyjnych w województwie podlaskim".

bEaegKGR
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaegKHm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
Kati49polka
6 miesięcy temu
Ludzie tak czytam to wszystko i myślę,że głupie jakieś dochodzenie prawdy kto lepszy PO czy PiS... Sami pozwoliliście, żeby PiS rządził, bo dostaliście 500 plus i to zatkało wam usta i oczy. Teraz jak wszystko poszło, każdy głowi się co będzie?! Ludzie oprzytomnijcie!! Każdy pragnie tylko władzy, nagrabuenia ile w lezie, a społeczeństwo mają głęboko! Ludzie muszą z Polski wyjeżdżać, żeby żyć jak normalny człowiek, bo w Polsce tego się nie da! A POLSKA TO CUDOWNY KRAJ, TYLKO RZĄDY GÓW.... E! A LUDZIE POZWALAJĄ NA WSZYSTKO, JAK TYLKO DOSTANĄ CHOĆBY DAREMNE OCHŁAPY 500+ i się cieszą! Polka z emigracji🇵🇱 Kocham Polskę tam moje serce, ale tutaj mój dom.
Kati49polka
6 miesięcy temu
Ludzie tak czytam to wszystko i myślę,że głupie jakieś dochodzenie prawdy kto lepszy PO czy PiS... Sami pozwoliliście, żeby PiS rządził, bo dostaliście 50 plus i to zatkało wam usta i oczy. Teraz jak wszystko poszło, każdy głowi się co będzie?! Ludzie oprzytomnijcie!! Każdy pragnie tylko władzy, nagrabuenia ile w lezie, a społeczeństwo mają głęboko! Ludzie muszą z Polski wyjeżdżać, żeby żyć jak normalny człowiek, bo w Polsce tego się nie da! A POLSKA TO CUDOWNY KRAJ, TYLKO RZĄDY GÓW.... E! A LUDZIE POZWALAJĄ NA WSZYSTKO, JAK TYLKO DOSTANĄ CHOĆBY DAREMNE OCHŁAPY 500+ i się cieszą! Polka z emigracji🇵🇱
afrykaner
6 miesięcy temu
cenzura.
bEaegKHn
Zbigniew
6 miesięcy temu
Krótko mówiąc (złych ludzi nie siejemy,sami się rodzą) przykre to ale prawdziwe, pytanie co oni z tego mają i jak ma wyglądać ich życie kiedy będą musieli odejść.Miłego dnia życzę.
Wilga
6 miesięcy temu
Szkoda że tyle zła zdążył narobić.
Hhfffjj
6 miesięcy temu
Przecież każdy kiedyś zmądrzeje chociaż w PiS nie wszyscy tam są tacy bardzo nawiedzeni którzy mają klapy na całej glowie
Polak
6 miesięcy temu
BZDURY
Wstyd
6 miesięcy temu
A czego można było się spodziewac po pisie co was to dziwi.. Jest źle w parti a było kiedyś dobrzr 😻😅
aaa
6 miesięcy temu
Tak pomyślałem, że gdyby wszyscy przeciwnicy piątki dla zwierząt założyli nową partię ze Sławomirem Mentzenem na czele, to mogłaby być z tego partia ludzi myślących i ogarniających. Na takich z przyjemnością bym głosował.
Cabarry
6 miesięcy temu
Kołakowski to nie wszystko na jego miejsce jest wielu chętnych z innych partii
!!!
6 miesięcy temu
ponoc wyborcy pis beda znakowani
tylko
6 miesięcy temu
Powielasz fejki, cipo, i nawet sprawdzisz i nie przeprosisz.
jania
6 miesięcy temu
Jak wszyscy członkowie odejdą od pis-u to sam kaczynski nic nie zdziała i ochrona będzie musiała go opuścić.
bEaegKHf
Jaki bohater
6 miesięcy temu
jaki bohater!!!???? Jak o takich się mówi, co dzięki komuś jest tam gdzie jest?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić