o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Andrzej Duda odwiedził Gruzję. Padła ważna deklaracja dot. Unii Europejskiej

13
Podziel się

Andrzej Duda kontynuuje podróże. Tym razem zawitał do Gruzji. Podczas wizyty w tym kraju deklarował, że Gruzini mają w Polsce i Polakach "pewnego sojusznika". Ponadto w trakcie uroczystości ważną deklarację złożyła prezydent Gruzji Salome Zurabiszwili.

Andrzej Duda odwiedził Gruzję. Padła ważna deklaracja dot. Unii Europejskiej
Andrzej Duda (PAP)
bEhezncl

Podczas wizyty w Gruzji prezydent Andrzej Duda uczestniczył w obchodach Święta Niepodległości tego kraju. W trakcie uroczystości mówił m.in. o relacjach Polska - Gruzja.

Chociaż między Warszawą a Tbilisi jest przeszło 2 tysiące kilometrów, to mało jest państw i narodów tak sobie bliskich jak nasze - zaznaczał Andrzej Duda.
bEhezncn

Deklarował też, że Polacy są pewnymi sojusznikami Gruzinów. - W Polsce i Polakach macie zawsze pewnego sojusznika, który będzie wszelkimi swoimi możliwościami stawiał się za Gruzją oraz promował integrację Gruzji ze strukturami euroatlantyckimi - przyznawał prezydent RP.

Gruzini, czekamy na was w zjednoczonej Europie, bo od wieków jesteście częścią jej dziedzictwa. Gruzini, czekamy na was w NATO, bo jesteście dumnym i dzielnym narodem, który zasługuje na bezpieczeństwo i na możliwość spokojnego budowania swojego dobrobytu. Jeszcze raz podkreślam, że macie w Polsce przyjaciela, który was na tej ścieżce będzie nadal wspierał - kontynuował.
bEheznct

Unia Europejska. Jasne stanowisko prezydent Gruzji

Prezydent Gruzji Salome Zurabiszwili w trakcie uroczystości jasno podkreśliła, że do 2024 roku Gruzja chciałaby dołączyć do Unii Europejskiej.

Do tego jest jeszcze trudna droga, trzeba pokonać bardzo dużo wyzwań. To wymaga od nas większego poświęcenia, konsekwencji, profesjonalizmu i postawienia interesów państwa ponad wszystko inne - podkreśliła Salome Zurabiszwili.
bEhezncu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhezncO
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(13)
Taktyk
3 tyg. temu
ten PISowski prezydent bedac w Turcji podpisal umowe na kupno Dronow Tureckich z uzbrojeniem, nie dziwie sie bo PISiory i ich nieRzad nie potrafi w 38 milijonowym kraju wyprodukowac swojego Narodowego Drona z uzbrojeniem+ hahaha
Zyczzenie
3 tyg. temu
Ma tyle do gadania co nic.
Dorcia
3 tyg. temu
Dlaczego ta osoba wypowiada się za Polaków to już jest bezszczelnosc niech mówi za siebie bo ja jestem np. innego zdania. A tak najlepiej żeby nigdzie nie zabierał głosu bo tylko ośmiesza ten piękny nasz kraj - dojne krowy i byki
bEhezncP
Wonn
3 tyg. temu
KŁAMSTWO na gębie. Nic więcej. No Żulczyk prawdę mówi
Miś_Ryś
3 tyg. temu
Kto to jest?
taki ktoś
3 tyg. temu
NIE podpisywałem miało być mam klawiaturę w opozycji w stosunku do moich palcy.
taki ktoś
3 tyg. temu
Nie przypominam sobie bym udzielał im wsparcia a jestem od pokoleń Polakiem panie Duda tak jak nigdy za PRL i podpisywałem listy z zawołaniem ręce precz od Kuby w przeciwieństwie do wielu opozycjonistów szkoda że te listy nie zachowały się do dzisiaj było by wesoło.
Ja:)
3 tyg. temu
Od kiedy sojusz Polski z Gruzją ? Frazesy
Ala
3 tyg. temu
Mów za siebie, moze ty jestes ich sojusznikiem
Anna
3 tyg. temu
Nie wiem czy Polacy znają tak naprawdę Gruzinów.Sa bezwzględni.
Art
3 tyg. temu
Adrian zamiast zadbać o elektorat to ujeżdża po Rebeliach i zieje ogniem nienawiści na wielkiego sąsiada.
I tyle.
3 tyg. temu
ZYCZE GRUZINOM ICH CELOW POWODZENIA. I BEZPIECZNEJ I POMYSLNEJ PRZYSZLOSZCZI..
włodek
3 tyg. temu
i znowu puste obietnice...
bEhezncH
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić