o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Aresztowanie Margot. Małgorzata Trzaskowska zabiera głos

171
Podziel się

Małgorzata Trzaskowska zdecydowała się skomentować wydarzenia, do których doszło w ostatnich dniach w Warszawie. Żona Rafała Trzaskowskiego przedstawiła w mediach społecznościowych swoje zdanie na temat aresztowania aktywistki LGBT Margot oraz protestów, jakie ono za sobą pociągnęło.

Aresztowanie Margot. Małgorzata Trzaskowska zabiera głos
Małgorzata Trzaskowska zabrała głos na temat aresztowania aktywistki LGBT Margot (PAP, Radek Pietruszka)
bDJxkLxh

Małgorzata Trzaskowska zamieściła wpis w swoich mediach społecznościowych. Żona Rafała Trzaskowskiego podzieliła się z internautami swoim zaskoczeniem, że w 2020 roku Polki i Polacy wciąż muszą walczyć o podstawowe prawa – do godności i życia w poczuciu bezpieczeństwa.

Zdaniem Małgorzaty Trzaskowskiej reakcja władz była nieadekwatna do sytuacji. Jak podkreśliła, do tej pory tęczowa flaga symbolizowała tolerancję, akceptację i otwartość. Jednak na skutek ostatnich wydarzeń w Warszawie stała się jeszcze oznaką oporu wobec mowy nienawiści.

bDJxkLxj

Małgorzata Trzaskowska podkreśliła, że wśród przedstawicieli LGBT są również nasi sąsiedzi i przyjaciele. Wyraziła współczucie z powodu prześladowań i gróźb, z jakimi spotykają się na co dzień. Żona Rafała Trzaskowskiego solidaryzuje się także z matkami, które słyszą "mowę skrajnej nienawiści" wobec swoich dzieci.

Zobacz także: Zobacz też: Protest LGBT w Warszawie. "Do tej pory nie było tak jawnej nagonki"
bDJxkLxp
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJxkLxK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(171)
Chętna Ania
7 miesięcy temu
Czy to nie przypadkiem żonka tego polityka, który w ramach swojej tolerancji komputerowo usuną krzyż z Giewontu w swoim spocie wyborczym? Czyli tęcza nie obraża, ale krzyż już tak.
wolność
7 miesięcy temu
Może Pani Trzaskowska stanie w obronie pobitego człowieka z organizacji pro life, którego zaatakowała margot?
NO LGBT
7 miesięcy temu
Kolejny bardzo ważny autorytet wypowiada się w bardzo ważnej sprawie.
bDJxkLxL
Łojoj
7 miesięcy temu
Kobieto , nie ośmieszaj się , aresztowano chuligana , nie ważne kim jest . Może uchwalmy immunitet dla LGBT ?
123
7 miesięcy temu
WIELKA OSOBISTOŚĆ, AUTORYTET W WIELU DZIEDZINACH.NIECH SIEDZI I WYCHOWUJE SWOJE DZIECI I MĘŻA.
Najnowsze komentarze (171)
Niepoprawna
7 miesięcy temu
Ludzie... Ten kraj już się nie podniesie. Zaliczyliśmy upadek z dużej wysokości i nigdy więcej nie podnieiemy się po tej kontuzji jaka zafunfowala nam partia rządząca... Miało być bez hejtu... Ja tu widzę wpis za wpisem obrażający panią Małgosię. Widzę hipokrytow, bojówkarzy PiS, którzy z okazji takich zdarzeń jak sprawa Margot zaszczują, rozszarpią medialnie każdego, kto stanie w obronie demokracji i praw człowieka. WSTYDZE SIE ZA TEN KRAJ. Słyszę co o nas mówią sasiedziz Europy. Stajemy się bolszewicki narodem, dzikim, nietolerancyjnym i zaklamanykm... Obrońcy krzyża, padajcie na kolana i proście Boga o wybaczenie, bo nie takiej wiary nauczał Chrystus.. Naród polski cofną się o setki lat wstecz, w ciągu zaledwie kilku lat panowania partii PiS...
Wsiewowłod
7 miesięcy temu
No jak taka persona coś powiedziała to już coś, to mnie bardzo cieszy bo to ważne i mądre
gucio
7 miesięcy temu
ty zajmij się swoim mężem ŻEBY BZDUR nie opowiadał- TEŻ MI AUTORYTET I jaka piękność
wojtekm49
7 miesięcy temu
A to "Margot" to jakiej jest płci bo się nie mogę połapać ? I jakiej jest narodowości bo to imię czy nazwisko brzmi cokolwiek obco ?
kkk
7 miesięcy temu
też jestem zaskoczony, że musiałem czekać na aresztowanie tego człowieka, za zarzuty które ma. żeby nie było, nie mam nic do gejów i lesbijek, ale przeszkadza mi łamanie prawa, do którego (najprawdopodobniej) ta osoba się dopuściła. Nie życzę jej kary wiezienia,ale fajnie by było gdyby dostała prace społeczne. Dużo godzin!
Rydwan
7 miesięcy temu
LGBT potrzebuje akceptacji ale nikt im nie pokazuje nienawiści dopóki żyją sobie sami ze sobą nikt nie zagląda do łóżek z kim śpi co robi ale dlaczego my musimy ich akceptować na ulicy dlaczego mają wypaczać dzieciom rozum przecież rodziny które mają dzieci nie afiszują się na ulicach nie robią manifestów nie pokazują jacy oni są nie potrzebują akceptacji to dlaczego LGBT potrzebuje rób kobieto facecie swoje i daj nam żyć nie chcemy was oglądać na ulicach pokazujących sobie miłość czy przebranych ale nie paradujcie na ulicach i nie zmuszajcie nas do akceptacji a będziecie mieli szacunek od nas jako sąsiad jako kolega tak to jest tolerowane w Europie.
⚡⚡⚡
7 miesięcy temu
JA MAM BEKE🤣
michał
7 miesięcy temu
od jutra zaczynam jeździć TIRem bo uważam, że jestem kierowcą i nie zmieni tego brak prawka! jestem dumna z siebie Małgosia!
bDJxkLxD
magna
7 miesięcy temu
trzeba iść od fabryki mają wspólną cechę... a reszta to przebierańcy lub zupełnie inne fabryki rolne... renault długi
vvvv
7 miesięcy temu
"fakir 18 min. temu Każda akcja budzi reakcję, im brutalniej aktywiści LGBT będą walczyć o swoje prawa" dziwolongi na operacje, albo jako dziwolongi do ZOO albo instytut i leżeć w formalinie. Prawo jest jedno dla wszystkich
giełdatransag
7 miesięcy temu
takie logiczne obciążenie wykonującego fracht
PGb karuzela.
7 miesięcy temu
ja to wszystko notuję... bo to taki logiczny ciąg.. fracht tzn liczba km x 1 euro w efekcje suma netto do zapłaty w doliczonym czasie gry 000
lewa boska
7 miesięcy temu
stonoga... w swoim czasie józek wskaże miejsca bo mnie lubi.. prawda min x 500 akcji a minto 50zł nie ma sensu ja to wiem
fakir
7 miesięcy temu
Każda akcja budzi reakcję, im brutalniej aktywiści LGBT będą walczyć o swoje prawa, tym brutalniejsze będą odpowiedzi ich przeciwników... Poniżej bardzo celna „pasta internetowa”: „- W Warszawie podczas godziny "W" aktywista LGBT wiesza tęczową flagę, wchodzi na barierkę, wystawia do ludzi język i klepie się po jajach. - Ale nie można patrzeć na całe środowisko przez pryzmat tej jednostki. - Przedwczoraj w nocy, aktywiści LGBT kradną znicz postawiony przez premiera. - Ale nie można patrzeć na całe środowisko przez pryzmat tego wybryku. - Kilka dni temu, działacze LGBT wtykają tęczową flagę w pomnik Jezusa dźwigającego krzyż. - Ale nie można patrzeć na całe środowisko przez pryzmat jednej grupki. - Oplakatowanie budynku kościoła wizerunkami Matki Boskiej z tęczową aureolą. - Ale nie można(...) - Flagi LGBT w święconkach. - Ale nie można(...) - Monstrancja z waginy na marszu równości. - Ale nie można(...) - Aktywiści LGBT parodiujący odprawianie mszy na paradzie. - Ale nie można(...) - Flaga narodowa i godło w tęczowych barwach. - Ale nie można(...) - "Cipkomaryjki". - Ale nie można(...) - Ale nie można(...) - Ale nie można(...)” 🧳 Na ulicach widzę coraz więcej „tęczowych” toreb, teraz można dać temu odpór nosząc dumnie torbę z koroną, która reprezentuje zgoła odmienne wartości!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić