Bawił się przed domem. Trzylatek zabity kamieniem przez zwierzę

19

Indie są w szoku po nagłej śmierci trzyletniego chłopca. Devunuri Abhinav bawił się pod swoim domem, kiedy niespodziewanie na jego głowę spadł ciężki głaz. Dziecko zmarło od obrażeń. Winowajcą okazała się małpa, która zrzuciła na chłopca ciężar.

Bawił się przed domem. Trzylatek zabity kamieniem przez zwierzę
Devunuri Abhinav zginął w przerażający sposób. Małpa zrzuciła na niego ciężki głaz (Facebook)

Devunuri Abhinav mieszkał z rodzicami w wiosce Katukuri w południowo-wschodnim stanie Telangana. Jak informuje lokalny portal Telangana Today, do tragedii doszło przed domem chłopca. Dziecko bawiło się, a po dachu budynku skakały małpy.

Małpa zabiła dziecko. Zrzuciła na nie głaz

Niespodziewanie jedna z małp chwyciła ciężki głaz i rzuciła nim prosto w trzylatka. Obrażenia od kawałka skały były na tyle dotkliwe, że dziecko nie przeżyło, pozostawiając pogrążonych w rozpaczy rodziców.

Devunuri Abhinav już raz był bliski śmierci. Trzylatek przypadkowo upadł na nóż, który przebił mu gardło. Rodzice zapłacili prawie 9 tysięcy dolarów (ponad 37 tys. zł) za operację ratującą życie chłopca. W chwili, gdy spadł na niego głaz, był już w pełni zdrowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Mieszkańcy wioski Katukuri uskarżają się, że to nie pierwszy raz, kiedy małpy przyczyniają się do spowodowania poważnego wypadku. Regularnie domagają się od przedstawicieli władz interwencji w tej sprawie, jednak póki co ich wysiłki nie odniosły rezultatu.

W ubiegłym roku małpy spowodowały śmierć innego małego dziecka. Ofiarą była pięcioletnia dziewczynka, mieszkająca w mieście Bareli na Nizinie Hindustańskiej. Bawiła się z grupą rówieśników, kiedy nagle maluchy zostały zaatakowane przez agresywne zwierzęta.

W 2020 roku 13-latka z miasta Muzaffarnagar w północnoindyjskim stanie Uttar Pradesh poniosła śmierć po tym, gdy małpa zepchnęła ją z dachu własnego domu. Nastolatka była w trakcie zbierania prania. Rok wcześniej w tym samym miejscu śmierć poniósł zaledwie czteromiesięczny chłopiec, na którego również zwierzę zrzuciło ciężki kamień.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić