Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Bill Gates wszystko przewidział? Jego wizja ws. pandemii spełnia się

70
Podziel się:

Jakiś czas temu Bill Gates mówił o tym, że szczepionki na COVID-19 mogłyby zostać zastąpione poprzez "mały plasterek nakładany na ramię". Wkrótce jego wizja może się spełnić.

Bill Gates wszystko przewidział? Jego wizja ws. pandemii spełnia się
Bill Gates (Getty Images)

Think tank Policy Exchange na początku listopada zorganizował specjalne spotkanie. Bill Gates mówił na nim o swoich przemyśleniach na temat pandemii koronawirusa. Pomysłami dzielił się z byłym brytyjskim ministrem zdrowia Jeremym Huntem.

Gates zaznaczył, że konieczne jest ulepszanie szczepionek, terapii, ale i testów diagnostycznych. Podkreślał, że trzeba stawiać na rozwój narzędzi, którymi dysponujemy.

Nie mieliśmy szczepionek blokujących transmisję. Mamy szczepionki, które pomagają w utrzymaniu zdrowia, ale tylko nieznacznie zmniejszają przenoszenie wirusa. Potrzebujemy nowego sposobu tworzenia szczepionek - spostrzegał.

Spełni się wizja Billa Gatesa?

Jak donosi gadżetomania.pl, Bill Gates oceniał, że szczepionki mogą zostać zastąpione przez "mały plasterek nakładany na ramię". Jego wizja wkrótce może się spełnić, bo brytyjska firma Emergex poinformowała o rozpoczęciu badań klinicznych szczepionki przeciw COVID-19 aplikowanej w formie plastra.

To innowacyjne rozwiązanie miałoby być dostępne od 2025 roku. Szczepionka w formie plastra - według jej twórców - zapewniłaby ochronę na długie lata.

Zobacz także: Lockdown dla niezaszczepionych. Polak o nowych surowych zasadach w Austrii
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(70)
gosc
2 miesiące temu
Koniec Eksperymentu med. w grudniu 2023 r a wiec teraz jeszcze dzieci zalicza !!!!!!!
Guciol
2 miesiące temu
Forma podania nie ma znaczenia, liczy się skład tego specyfiku, niech najpierw konkretnie zbadają to dziadostwo i jego wieloletni wpływ na organizm.
nara
2 miesiące temu
jaki pan taki kram
chodzbyDzis
2 miesiące temu
Ja bym cię gołymi rekami
chodzbyDzis
2 miesiące temu
Ja bym cię gołymi rekami
chodzbyDzis
2 miesiące temu
Ja bym cię gołymi rekami
😱😱😱
2 miesiące temu
Boże, czy nie przeklniesz wreszcie tego antychrysta, fałszywego zbawiciela świata, który pluje Tobie w twarz, i bezczelnie wyśmiewa Twój cudowny układ odpornościowy? Uczyń mu to i jeszcze tamto dodaj, bo razem z innymi majstruje zuchwale w zaprojektowanej przez Ciebie Stwórco, doskonałej księdze naszych genów? Ten zwyczajny śmiertelnik, jawnie szydzi z Ciebie Boże jedyny! Zobacz, on uczynił samego siebie "bogiem" życia i śmierci? Jak długo jeszcze będziesz to wszystko znosił?
real
2 miesiące temu
No przwcież już przed wybucem pseudopandemi na spotkaniu owej "ELITY"było powiedziane jak ona będzie wyglądać i jak długo będzie trwała. Jeśli ktoś przygotowuje kilka lat atak bio;ogiczny to dawno ma opracowane antidotum, teraz już wiem dlaczego była podana data 2025. Ale dotego czasu jeszcze kilkanaście milionów umrze....., a jeszcze z wstępnych obliczeń miało umrzeć ok. 80 mln, i jest to całkiem możliwe licząc do 2025......
Bąk
2 miesiące temu
Paranoja depopulacji u tego chorego człowieka nadal się rozwija czy w USA ludobójstwo jest bezkarne?
SzalonyBiałyW...
2 miesiące temu
Miała się spełnić to się spełniła...
3333
2 miesiące temu
Jaki ten Bill Gates jest odkrywczy? Jaka sensacja? A nie ciekawiej by było gdyby ten plasterek odkrył Zbyszko z Bogdańca?
Marek
2 miesiące temu
A wygląda jak po stu szczepionkach
Joanna
2 miesiące temu
Nie wizja a plan
Ania
2 miesiące temu
Zrób przysługę światu i umrzyj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić